Декларація голови райради: сімейний автопарк, катер та гектари землі

02 Листопада 2016, 11:00
7081

Голова Горохівської районної ради Тарас Щерблюк оприлюднив свою декларацію в якій зазначив новенькі автівки та величезне господарство у Печихвостах.

Голова Горохівської районної ради володіє будинком у Горохові площа якого 259,2 м2, Тойотою Хайлюкс 2011 року випуску (придбав у 2014 році), автомобілем Нивою 2121 та катером Крим.

У власності дружини Оксани Щерблюк теж два автомобілі: ЗАЗ Сенс 2011 року (автомобіль придбаний у 2011 році), а також автівка Шкода Октавія А7 2014 року випуску (куплена теж у 2014 році).

У декларації очільника райради зазначено 3 земельні ділянки площами 1000, 762, 17649 м2.  . Усі ділянки знаходяться у селі Печихвости.  Право власності на них голова райради набув у 2008, 2011 та 2012 роках. У цьому ж таки селі Тарас Щерблюк має два свинарники площами 1721,8 та 591,3 (м2), два склади площами 317,9 та 1720 (м2) та родильне відділення площею 669,0 (м2),

Окрім того Тарас Щерблюк задекларував  4 комбайни та вантажний автомобіль.

Голова районної ради володіє акціями Горохівського цукрового заводу (кількість 2000). На його ім’я зазначено ПП «Макс Ком» вартість якого у грошовому вираженні становить 750 000 гривень (100% від загального капіталу), ФГ «Волинський сад» - вартість у грошовому вираженні 5000 (100% від загального капіталу) та ТзОВ «Агропродукт-Горохів» вартість у грошовому вираженні становить 30000 гривень (21% від загального капіталу ).

Тарас Щерблюк декларує заробітну платню у сумах 6281 та 24236, а його дружина  Оксана Щерблюк 18 330.

Коментарі
02 Листопада 2016, 13:38
найшовся, бідове. По пиці видно, що зажрався чувак !! Бляха, народ, ви ж не кріпаки, хватить гнути спиняки на цих памороків!
02 Листопада 2016, 17:12
А ви в тих кріпаків ,які в його підприємствах працюють, запитайте яку зарплату вони отримують, жоден з них до Польщі на заробітки не їздить, тому що поляки платять менше. Майно декларує, тому що заробив і не на державній роботі а в бізнесі за 20 років. А Ви Андрію працюйте, а не паплюжте. А для фермерів він завжди готовий прийти на допомогу....
02 Листопада 2016, 17:38
А ви гляньте на доходи.... Невже за рік на двох 50 тисяч. А всі ті підприємства нічого не приносять. Тут і біда України. Майна тьма, доходів нема. Все з неба.
02 Листопада 2016, 18:54
Бля ідіоти, якщо людина чесно все показала це теж хрено во так? Горохів якби ти праював у сільському господарстві ти б розумів що це фабрика під відкритим небом і 50 тисяч прибутку це ще дуже нормально бо може рік завершитися взагалі в збитку, і таке явище доволі поширене для аграріїв, враховуючи як за рік виростають ціни на паливо -мастильні матеріали. Але вас не бентежить те де статки беруться в держ слубовців які і року не були в бізнесі, а Вам просто треба когось обпаплюжити.
03 Листопада 2016, 10:09
Такі авто тільки від збитків беруться. Точно як у депутатів і підприємців. Доходів 0 , торгуємо у збиток, а потім авта за сотні тисяч, будинки, магазини. А податків нема!!!!!! А за держслужбовців навіть нема мови - стріляти!
03 Листопада 2016, 15:39
Як можна паплюжити людину,яка дала роботу сільським людям,яка дала зарплату і доволі не погану,і яка сплачує податки.Кому це потрібно))))))
05 Листопада 2016, 16:10
Шановні дописувачі! Вистачить рахувати чужі гроші та обмивати чиїсь статки. Ставайте, не спіть, працюйте, не лінуйтесь, але не день і не два, роками пашіть - і будете мати те, що тут миєте. Писати тут справа не важка, тим більше не вказуючи власну персону, займіться краще чимось корисним для своєї сім'ї, родини чи оселі.