Як виглядає відремонтована автобусна зупинка у селі Скобелка. ФОТО

03 Січня 2017, 15:00
5373

Журналісти інтернет-видання Район.Горохів вирішили перевірити як виглядає відремонтована за 62 тисячі зупинка у селі Скобелка.

Нагадаємо, 31 грудня у Скобелці підрядник повинен був здати відремонтований об’єкт – це автобусна зупинка у населеному пункті під самісіньким Гороховом.

Якщо зупинка і раніше не дуже радувала око то після ремонту ситуація мало чим помінялася. Одразу навіть здалося, що ми помилилися і ремонтували зовсім інший об’єкт. Проте, люди, які чекали на свій автобус, або ж маршрутку, розвіяли наші сумніви і підтвердили: ремонтували таки цю зупинку.

Щоправда зміни деякі є, будівельники забулися на Новий рік прибрати після себе сміття, тому на «видно оці» красується гора побитої цегли.


Очевидно, що лавка у план ремонту не входила. Там лишили стару, яка зроблена з огризка дошки.
Навколо цього «відремонтованого» дива красується похилений вітром і часом паркан.

1







 

Коментарі
03 Січня 2017, 17:04
На що тут 65 тис.грн пішло???
03 Січня 2017, 19:42
Оце одоробло, оцей смітник 65 тисяч?????
03 Січня 2017, 19:43
вже крадуть ті гроші не соромлячись
03 Січня 2017, 19:43
Гарна зупинка, чого причепились? Ви би бачили що до цього було то б не виписували тут диванні експерти!!!!!
03 Січня 2017, 20:19
Цн точно, на всі 100, і то такі експерти що бояться себе показати, добре появився сайт що можна анонімні коментарі писати, а то б довелося б як в давнину - на стінах туалета)))
03 Січня 2017, 23:02
)))
03 Січня 2017, 23:03
Admin olenj, zypunka syper.
03 Січня 2017, 23:13
admin4ik tu vnatyre olenj, nax... vudaljaew komentu???
04 Січня 2017, 10:14
можливо ви праві, але невже жителям Скобелки всеодно що там такий "гадюшник!"? Позасиралися а потім говорять що там все ок!!! це ж ваше лице!!! але ж там одне "циганьйо", для них це норма.
04 Січня 2017, 21:44
так вона ще не дороблена.весною мають штукатурні роботы проводыты.білити
04 Січня 2017, 23:47
подивіться документи які є в цій новині! вона вже ЗДАНА!!!
05 Січня 2017, 23:27
і що? договір кінцем листопада, закінчення робіт 31 грудня, а фото від 25 грудня. Де тут порушення?
06 Січня 2017, 02:27
<p>Фото зроблені 31 грудня. Просто на фотоапараті збилася дата! Ця вся краса я впевнена лишилася на Новий рік!</p>
06 Січня 2017, 12:38
по акту виконаних робіт скоріш за все вивіз будівельного сміття не оплачувався, як і штукатурка всередині та побєлка))) негарно звичайно, але й порушення закону тут не видно, так що сенсації не вийшло))))
06 Січня 2017, 13:24
Не вклалися у кошторис! Яке порушення, правда?
10 Січня 2017, 01:07
А купа грузу так і буде лежати??? Порядок навколо зупинки після ремонту мабудь теж входить у вартість?