Горохівчани стали Чемпіонами Волині ФСТ «Колос»

05 Березня 2017, 17:01
2292

Горохівчани зуміли зламати нещасливу для себе статистику останніх п'яти років, де вони вперто поступалися золотими медалями у вирішальному матчі. За цей період було кілька других місць, причому першістьГорохів програвав щоразу маневиччанам. Пише ВолиньSport.

І ось, сезон-2016/17 став знову дежавюжним – треба ж було місяць тому, так розпорядитись жеребу, щоб в останньому двобої третього ігрового дня зійшлися головні претенденти на чемпіонство – міні-футболісти Маневицького та Горохівського районів.

До 5 березня поліщуки випереджали найпівденніший дістрік Волині на один заліковий пункт. Тож гравцям із написами «Горохівщина» на футболках потрібно було вигравати два поєдинки: проти Любешівського та Маневицького районів. І горохівській збірній це вдалося.

Спочатку «сині» обіграли любешівців 4:2, а потім і маневицьких футболістів – 5:2.

Таким чином, чемпіонами-2017 року стали горохівчани, які в розіграші припустилися лише однієї осічки з Турійським районом.