У Горохові вшанували учасника АТО, підполковника Віктора Дрозду

25 Березня 2017, 11:44
9012

У Горохівському райвійськкоматі вшанували заступника військового комісара-начальника відділення призову і комплектування Віктора Дрозду. Про це повідомляє офіційний сайт Горохівської РДА.

Це сталось з нагоди його повернення із зони АТО, присвоєння військового звання підполковника та призначення його на посаду начальника відділу поставки мобілізації обласного військового комісаріату.

Вручаючи Віктору Івановичу погони підполковника обласний військовий комісар Роман Кулик подякував йому за багаторічну сумлінну службу у Збройних Силах України, відзначив його вагомий особистий вклад у те, що Горохівський район – один з найкращих в області з питань призову та контрактної служби.

Дякували за це й вітали Віктора Дрозду голова райдержадміністрації Любов Матвєєва, голова районної ради Тарас Щерблюк та начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Микола Панасюк, які вручили підполковнику Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради.

Коментарі
25 Березня 2017, 15:08
це той дрозда що бере хабарі з тих що хочуть іти в армію і з тих,що не хочуть.<br/>цікаво де воював цей хабарник, чи тільки відсидівся десь за 100км від лінії фронту
25 Березня 2017, 22:16
перший хабарник Горохівського військомату
25 Березня 2017, 22:37
Чогось нікого так не вшановували із прибувших із зони АТО. А були люди набагато більше заслуговуваши повагу.
25 Березня 2017, 22:46
супер хабарник і грубіян
26 Березня 2017, 19:33
та ви подивіться хто його вшановує, і все тим сказане.
26 Березня 2017, 19:52
Жалко вас, настількі ви далекі від питань призову на сьогоднішній час, ви напевне не вкурсі, що Горохівський район по виконанню плану призову займає перше місце в області, як тоді цей план виконується , якщо він такий хабарник?
27 Березня 2017, 13:34
Чим пишаєтесь, кар'єристи ?
29 Березня 2017, 00:02
Задание!
29 Березня 2017, 00:04
Це Хабарник
29 Березня 2017, 00:06
Сволочь не культурна
29 Березня 2017, 00:17
Ну ти храбрєц, іди в очі скажи...
29 Березня 2017, 11:26
Я бачу ти тоже гниль?
29 Березня 2017, 11:31
Дрозд чмо!!!!!!
29 Березня 2017, 11:32
По очах то достати можеш!
29 Березня 2017, 16:59
Ну ти зрячий, хотів би я на тебе подивитись, шо ж ти собою представляєш?
29 Березня 2017, 22:37
їбало хлопни і сиди тихенько.
30 Березня 2017, 13:40
Якщо висловлювати своє незадоволення відносно Дрозди, то потрібно говорити в очі, а не по за очі. Якщо ви правдиві, а не крутите хвостом як гадюка. А підіть в АТО або служити в армію і докажіть, що ви правдива людина, а не ухиляєтесь від захисту Держави.
31 Березня 2017, 02:45
Дрозда пройшов дві війни ,а не відсиджувався десь там на відміну від тих маминих синків, що пишуть коменти про хабарі, які можливо самі і дають того , що сцикуни , які ховаються за маминими спинами і за анонімками , особисто ви, хто пише коменти , що ви самі зробили для України? Тільки обсирати когось і вмієте.