Спортсмени Горохівського коледжу перші в області

19 Червня 2017, 13:52
2095 Джерело: Олег Жельчик

На базі Рожищенського коледжу ЛНУВМ і БТ ім. С.Гжицького відбулися заключні спортивні змагання студентської спартакіади серед аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області.

Участь у змаганнях, які відбулись 15 червня, взяла збірна команда Горохівського коледжу ЛНАУ.

Головним організатором спортивних змагань вкотре виступила Волинська обласна рада всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Чемпіоном спартакіади з легкоатлетичного кросу стала команда дівчат Горохівського коледжу (тренер Л.П.Борщ).

І місце в особистому заліку зайняла Катерина Зубко, студентка четвертого курсу агрономічного відділення,

ІІ місце посіла Олена Рижук, студентка третього курсу агрономічного відділення,

ІІІ місце – Любов Козак, студентка першого курсу бухгалтерського відділення.

В змаганнях з легкоатлетичного кросу серед юнаків команда Горохівського коледжу посіла друге місце (тренер Л.П.Борщ).

В особистому заліку на дистанції 500 м ІІ місце зайняла Вікторія Дубик, студентка другого курсу бухгалтерського відділення, а на дистанції 1000 метрів – Іван Собчук, студент третього курсу агрономічного відділення.

У змаганнях з гирьового спорту команда Горохівського коледжу зайняла ІІ місце (тренер І.М.Крощук).

Друге місце в особистому заліку здобули Микола Ліщук та Володимир Татюк, студенти четвертого курсу агрономічного відділення,

третє місце – Олександр Череван, студент першого курсу технологічного відділення та Олександр Самойліч, студент четвертого курсу агрономічного відділення.

За підсумками обласної спартакіади серед студентів аграрних ВНЗ області у 2017 році Горохівський коледж ЛНАУ здобув І місце і став чемпіоном області.