Помер відомий горохівчанин, музикант – Микола Гриб

04 Липня 2017, 22:37
10116

Не стало відомого культурного діяча, музиканта та просто хорошої людини Миколи Гриба.

За життя чоловік був художнім керівником ансамблю «Горохівчанка», методистом РНД «Просвіта», з 1992 по 1999 рік очолював колектив ансамблю «Хлібодар». І це ще не всі заслуги Миколи Васильовича.

Його не стало у ніч з третього на четверте липня. Повідомляє кореспондент Район.Горохів.

Смерть прийшла раптово уночі, чоловік ліг спати і більше не прокинувся.

Микола Васильович проживав у Горохові, часто їздив на виступи та концерти разом із своїм колективом.

Презентував та формував обличчя Горохівщини на районних та обласних фестивалях-оглядах мистецтва. Пісні у його виконанні звучали по-особливому неповторно.

7
Микола Гриб разом із своїм братом Василем
Микола Гриб разом із своїм братом Василем

Саме завдяки його старанням у 90-х роках вдалося зібрати пісні Степана Кривенького.

Микола Гриб помер у віці 59 років. 9 вересня, цього року музикант мав святкувати ювілей.

6

 

Коментарі
05 Липня 2017, 03:05
Вічна пам'ять!
05 Липня 2017, 03:06
Вічна пам'ять
05 Липня 2017, 03:16
Вічна пам'ять!
05 Липня 2017, 04:17
Дуже добре знаю всю сім'ю Грибів. Поважаю їх. Ця новина мене шокувала. Недавно бачила пана Миколу та віталася з ним. Нехай земля йому буде пухом. Царство йому небесне!
05 Липня 2017, 13:39
Вічна пам'ять! Хай земля буде пухом.
05 Липня 2017, 19:56
Неймовірна втрата . Востанне заспівали дуетом перед Новим 2017 роком у ПРОСВІТІ . Це був хороший друг, з котрим хотілося поговорити, по співати. Це велика втрата для музичного кола району, області. Земля тобі пухом друже. Співчуваю рідним та всім , хто знав Миколку та працював з ним у мистецькому світі.
05 Липня 2017, 21:15
царство небесне! хороша людина відійшла у вічність...
06 Липня 2017, 01:45
Дуже шкода, що так рано і неждано пішов від нас Коля. Залишив не тільки Горохів, а також село Галичани в якому народився і виріс, вчився в школі, став музикантом, грав в футбол. Хороший односельчанин відійшов у вічність ... Вічна пам'ять ! Хай земля буде пухом.
07 Липня 2017, 13:45
На жаль, у цьому недосконалому світі таке доводиться переживати. Він був світлою людиною, яку ми любили, поважали. Немає слів висловити скорботу. Це величезна втрата і страшна трагедія. Буду завжди молитися за нього. Вічна пам'ять...