Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Галичанах відсвяткували престольний празник
12:33 14.07.2017
919

У Галичанах святкували престольний празник на Петра й Павла.

12 липня жителі села зібрались у храмі на святковій службі. Про це написала Надія Харчук у Facebook.

Апостола зачитав народний артист Петро Панчук. А проповідь прочитав пр. Михаїл із села Лобачівка. Також, він зауважив що у Галичанах дуже гарний храм, який прикрашає село.

Привітав із великим святом прихожан і настоятель храму пр. Димитрій.

Отець побажав селянам любові до Бога, благополуччя і достатку, любові до ближніх та прощення.Коментарі

Ольга Стельмах

19:39 17.07.2017

Під час початку бойових дій на Донбасі була у Почаївській Лаврі. Здивувало та обурило те, що служки при вході у Лавру одягнуті у форму "рюсськіх казаков", тобто тих хто вбиває, катує наших захисників України, тих хто зарізав Рибака за наш Українсмький прапор... Де є межа людської ницості? Саме у церкві московського патріархату, яка колись обманом виманила з України митрополита та за допомогою грубих грошей, коштовностей "кананонізувалася" у Констатинополі... Маємо те, що маємо, як казав один український президент. Важко уявити іншу націю, яка питала б у влади дозволу покарати того, хто топче її гідність...Московський патріархат не є українською церквою, бо є кгбістським гніздом, де не служіння Богу і прихожанам, а пропаганда кацапської фашистської держави. Треба раз і назавжди заборонити цю "церкву" в Україні, бо вони ненавидять нас і несуть тільки розбрат.

Prisiajniy

19:40 17.07.2017

Гундяевская секта, это раковая опухоль в Украине и она должна быть удалена хирургическим путем. Те уроды, которые пугают Народ Украины, что мол возникнет гражданский конфликт внутри страны, лгут. Попы, а правильнее будет сказать - шаманы москотской орды - злейшие враги Украины. На Донбассе, в Украинских храмах, которые ордынские шаманы захватили и ведут там антиукраинскую пропаганду, пряталось как оружие для колорадской нечисти, так и сами прокацапские бандиты. Эту ордынскую секту нужно запретить как враждебную нашей стране.

22 листопада
Сьогодні
Вчора
20.11.2017
19.11.2017
18.11.2017
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин