Відомий скульптор з Новостава засіває трасу «Луцьк-Львів» чорнобривцями

22 Липня 2017, 17:20
3391 Джерело: Фото Василя Рижука

Відомого скульптора родом із Новостава на Горохівщині Василя Рижука в народі часто називають «Чорнобривцем». Він висіває квіти над дорогами, щоб наше життя наповнилося різними барвами.  

Про незвичайне захоплення пана Василя не раз розповідали на сторінках районних і обласних періодичних видань. Нещодавно Район.Горохів писав про те, що над трасою «Луцьк-Львів» зацвіли соняшники, які посадив відомий скульптор.

Зараз Василь Рижук знову прикрашає чорнобривцями узбіччя траси «Луцьк-Львів». На своїй сторінці у Facebook він виклав фото процесу і підписав:

«Кіркою приходиться підготовляти грунт під чорнобривці на території автобусних зупинок на дорозі «Луцьк - Львів».

 Напевно, до самовідданої праці над дорогами Василя Рижука спонукає його непроста творча душа.

5

 

Коментарі
23 Липня 2017, 01:06
Дивіться визнають витвір мистецтва і прийдеться платити. Так як з пам'ятником Шевченка в місті.
23 Липня 2017, 01:34
О ! Появився знову. З киркою якось уже не по сучасному. Можна було б щось цікавіше придумати. За ті гроші , що видер за пам'ятника нагло, мігби купити квіти в горщиках і розставити вздовж по дорозі від свого будинку в Луцьку до хати в Новоставі і так кожен рік
23 Липня 2017, 02:11
Привіт дядя Вася засійте чорнобривцями перед історичним факультетом в наступному році . В 2018 р-буде 15 років як ви закінчили цей факультет.
23 Липня 2017, 11:28
Кажуть за ті гроші що з памятника Шевченку дали, скульптор мрамурну гойдалку для Ані Лорак поставив в чернівцях. Так що тепер витвором мистецтво визнання "чорнобривців" не помішає.
23 Липня 2017, 14:43
Він власного будинка а Луцьку , а також в с.Ноаостав нн має ....ви явно помилились!!!!!!
23 Липня 2017, 23:16
Так тянет в Париж...но сад, хозяйство, долбаные куры
24 Липня 2017, 12:13
Цікавий спосіб задити квіти. Пора вже персональну кімнати у Горохівському інтернаті виділяти. Дебіл!!!!!!
24 Липня 2017, 20:58
ну, все. тепер горохівчанам ще платити за авторську ідею садіння чорнобривців за допомогою отої кірки...