Ощів: відзначили День хрещення Київської Русі

28 Липня 2017, 16:40
2304 Джерело: Фото прес-служби храму

28 липня Українська Православна Церква відзначає пам’ять свого засновника, святого рівноапостольного великого князя Володимира. Він ще у далекому 988 році просвітив Київські землі святим хрещенням.

Протягом тисячоліття це свято набуло набагато глибшого змісту адже християнство зараз нерозривно пов’язане із нашим життям, культурою та звичаями. Це один із факторів, що визначає самобутність українців, – повідомляє прес-служба Хрестовоздвиженського храму села Ощів.

День хрещення Київської Русі щороку відзначається на загальноцерковному рівні.

Відповідно до циркуляру Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та розпорядження єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла у Хрестовоздвиженському храмі села Ощів настоятель прочитав молитву «Отче наш» 12 разів із додаванням слів: «Господи, помилуй нас, прости гріхи наші і благослови Україну і народ наш миром».

Також відповідно до розпорядження о 12 годині над селом звучав двін «Благовіст».

Настоятель храму священик Роман Світлик привітав усіх своїх прихожан із великим святом українського народу і Української Православної Церкви.









 

Коментарі
28 Липня 2017, 20:29
о то піп один і вся паства а ще дибіл якийсь пише тільки про церкву сепарів бери бороду і в днр сидиш смердиш тут на сайті
28 Липня 2017, 20:31
дайте людям помолитись по українськи
28 Липня 2017, 20:33
Ощів: відзначили День хрещення Київської Русі отото дав ще гундяя бракує
28 Липня 2017, 21:59
А що заважає деканові горохівському свій сайт зробити і новини туди закидати? Неба на те бажання, тільки сидить тут гадості виписує!
29 Липня 2017, 00:56
То ЖАБА душить
29 Липня 2017, 01:48
Під час початку бойових дій на Донбасі була у Почаївській Лаврі. Здивувало та обурило те, що служки при вході у Лавру одягнуті у форму "рюсськіх казаков", тобто тих хто вбиває, катує наших захисників України, тих хто зарізав Рибака за наш Українсмький прапор... Де є межа людської ницості? Саме у церкві московського патріархату, яка колись обманом виманила з України митрополита та за допомогою грубих грошей, коштовностей "кананонізувалася" у Констатинополі... Маємо те, що маємо, як казав один український президент. Важко уявити іншу націю, яка питала б у влади дозволу покарати того, хто топче її гідність...Московський патріархат не є українською церквою, бо є кгбістським гніздом, де не служіння Богу і прихожанам, а пропаганда кацапської фашистської держави. Треба раз і назавжди заборонити цю "церкву" в Україні, бо вони ненавидять нас і несуть тільки розбрат.
29 Липня 2017, 01:57
шо ти мелеш, курко? які козаки? яка гідність? ви у соборі вже геть перекурились плану?
02 Серпня 2017, 23:05
ЗАБЕРІТЬ ГУНДЯЇВЦІВ БОРОДАТИХ ГРУЗІТЬ В АВТОБУС І В ДНР ПІД СНАЙПЕРА А НЕ ТУТ СМЕРДІТИ НА НАШІЙ ЗЕМЛІ