Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Сільським головам розповіли про добровільне об’єднання громад та реалізацію реформи децентралізації

15:16 11.08.2017
500

У середу, 9 серпня, у залі засідань Горохівської районної ради відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука із сільськими, селищними, міськими головами.

Під час зустрічі обговорили фінансові можливості майбутніх ОТГ, алгоритм дій процесу об’єднання та надання юридичної допомоги подальшого формування громад.

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук відмітив, що створення об’єднаних територіальних громад дозволить залучити в місцевий бюджет додаткові кошти. Адже для тих ОТГ, які будуть об’єднані на першому етапі адміністративної реформи, з державного бюджету будуть виділятися додаткові субвенції.

Також він зазначив, що утворення об’єднаних територіальних громад дозволить Горохівському району вступити в новий етап реформи й приступити до формування нових адміністративних меж району.

У свою чергу керівник Офісу реформ, координатор центру розвитку місцевого самоврядування в області Анатолій Пархом’юк та заступника начальника бюджетного управління департаменту фінансів облдержадміністрації Володимир Горщар озвучили для присутніх у залі фінансові підрахунки, які на прикладі вже сформованих в області ОТГ демонструють, що реформа дозволить залучити у місцеве самоврядування краю фінансові надходження, які можна буде використати на розбудову інфраструктури населених пунктів району.

Громада повинна формувати свій бюджет. І тому добровільне об’єднання громад – на часі. В ході обговорення звучало безліч запитань від присутніх у залі, всі бажаючі мали змогу висловитися з приводу територіального об’єднання громад. На запитання, які виникали, були надані обґрунтовані відповіді з боку керівництва області та району.

Коментарі

жизнь

19:25 11.08.2017

Странные люди пошли. Сами врут, а от других требуют правды.

Я

20:21 11.08.2017

Ось і почнуться останні дні села і його вимирання...

горохівчанка

08:58 12.08.2017

Дивно але всі такі чиновнички розказують всім як багато бюджетних грошенят дадуть для ради яка об’єднається. А потім ті грошенята порозкрадають на ремонтах доріг, різних приміщень. Та ніхто не каже наскільки краще від того стане жити простим людям. От і цей чиновник розказує що якщо громади об’єднають то їм дадуть декілька мільйонів, ну якщо ми такі багаті то може краще пенсії, зарплати людям попіднімати а не давати гроші на розкрадання.

країна-руїна

18:41 12.08.2017

КУДИ НЕ ГЛЯНЬ - ОДНІ ПОКИДЬКИ! А МИ ДОСІ НЕ ТІЛЬКИ УТРИМУЄМО ЇХ ЗА КОШТИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, А ЩЕ Й ДОЗВОЛЯЄМО СЕБЕ ОБКРАДАТИ ВІДКАТАМИ, ТАРИФАМИ, ХАБАРЯМИ...ac ЗАБОРОНИТИ БІЛЬШЕ 2-х РАЗІВ ОБИРАТИСЯ У ВЕРХОВНУ РАДУ!

країна - руїна

20:44 12.08.2017

А також в обласну раду, районну, міську і сільку. Два раза вибрали і хватить!!!

Хватить

20:49 13.08.2017

А найкраще, щоб зовсім не обирали нікого і нікуди, і хай править цар-батюшка... ото-то настрої в суспільстві...

Платник податків

21:20 14.08.2017

Хоч покидьки, але нехай керують...? (по логіці хватить) Чесні і законопослушні нехай керують,
а не аферисти !

16 січня
Сьогодні
Вчора
14.01.2018
13.01.2018
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин