Двоє сільських голів Горохівщини претендують на премію Верховної Ради

15 Серпня 2017, 16:48
6017

Два кандидати із Горохівського району претендують Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування.

Про це стало відомо з проекту рішення Волинської обласної ради.

На премію претендують Бужанівський сільський голова Роман Груцький (1989 року народження) та Горішненський сільський голова Василь Пахайчук (1991 року народження). 

Загалом на Премію Верховної Ради претендує восьмеро волинян.

1
Василь Пахайчук
Василь Пахайчук

 

Василь Пахайчук
Василь Пахайчук

Василь Пахайчук
Василь Пахайчук

2
Роман Груцький
Роман Груцький

 

Роман Груцький
Роман Груцький

Коментарі
16 Серпня 2017, 09:25
Цікаво хто писав Бужанському голові цю лапшу??? Таке враження що він сам. Перед тим як видати премію, приїдьте в село, подивіться, поспілкуйтесь з простим народом, ви про нього багато нового дізнаєтесь. Хоча, про що це ми?! Вам же вигідно що він поза нашими спинами продав все що тільки можна було, і навіть людські береги,поля........
16 Серпня 2017, 14:57
А все таки цікаво за якими критеріями приймаються такі рішення. Та здається жителі села чи місцеві депутати повинні прийняти у цьому немаленьку участь....
16 Серпня 2017, 23:58
Коли той молодий хлопець вже встиг продати все ? ( хіба те, чого не було )?
17 Серпня 2017, 18:41
Цікаво,хто автор цього тексту??!!аж смішно до сліз!та ви подивіться приїдьте,дорогі начальники району і області в наші обідрані і зарослі Бужани!навіть далеко їхати не прийдеться-на початку села біля газовні прекрасна інфраструктура"двометрові бур'яни".Землю наших померлих односельчан самовільно "приватизовують" разом з сільським землевпорядником -цьоцею Мельничкою. Та подивіться,врешті деклараціюю!вам стане все зрозуміло!
18 Серпня 2017, 00:01
Люди як вам не соромно таке писати виж самі його вибрали. Майте трішечки порядності і совісті. А щоб у селі був порядок то треба трішечки і самим докласти зусиль і окрім бур'янів (які ви кожен могли скосити) подивіться на себе де ви викидаєте мусор. Та ви навіть перед Великоднем не знайшли часу поприбирати на старому цвинтарі на могилах своїх предків хоча Роман Миколайович попросив прийти і допомогти, згадайте скільки вас прийшло. Та про що я?Про яку повагу до Романа Миколайовича може іти мова якщо у вас навіть немає поваги до померлих родичів. Що там у вас хто краде і продає? що там можна було вкрасти чи забрати ви і самі це зробили. Що там вам ще погано? Можливо те що у Ржищеві нові стовпи стоять чи те що на школи такі суми виділили для ваших же дітей.? Що вам ще нетак? Та знаю що нетак, те що ви сильно заздрісні, егоїстичні і жадібні люди, говорячи народною мовою вас просто давить жаба, що такий молодий і освітчений хлопець хоче щось зробити, а ви тим часом нічого не робите тільки розказуєте що вас не влаштовує. Кожен з вас повинен задати в першу чергу собі питання - "А що я зробив для свого села?". А нічого ви не зробили, ви тільки розказуєте комусь що він має робити. Які ви невдячні. Якщо самі нічого не робите то хоч поважайте працю інших.
18 Серпня 2017, 18:08
за такі трудові подвиги треба орден давати, а вони якусь премію пхають )))
22 Серпня 2017, 00:46
Дорогі жителі Бужанівської сільської ради... Якщо ви не в курсі продаж землі в Україні заборонений. Тож читай те перше закони, а не звинувачуйте людину втому, що просто неможливо зробити... Як би не старання Романа то нічого цього, що він зробив за два роки не було б... Ви не уявляєте навіть як зараз важко чогось добитися і зробити. А він виграв війну з РЕСом, а це мало кому вдається. Вас таких розумних писак на один день би навіть не вистачило з ними змагатися... Але звісно краще щось написати навіть не розбираючись про що пишете... І на рахунок премії - в Горохівському районі до такої високої нагороди за часів незалежності був приставлений тільки один голова сільської ради і ви маєте гордитися таким головою як Роман Миколайович, бо все що він робить робить для вашої громади. До слова, пані Ольга правильно висловилась, я її думку підтримую... І додам від себе, в мене складається враження, що люди думають що голова має і косити під хатами, і будувати, і підмітати кожен день дорогу і так далі, ще скоро будуть просити замість них в туалет сходити, але прийти до голови і запропонувати свою допомогу це їм просто непосильна річ, вони гордо заявляють в них ж голова сільської ради є, він це сам має зробити...<br/>І наостанок бажаю Роману перемоги і такої ж наснаги до роботи..
22 Серпня 2017, 01:27
Василь Пахайчук навіті дороги неможе замости якимисі грузом
22 Серпня 2017, 11:54
Дякую, шановний ПЕТРО, що нагадали що ще в селі не зроблено... Чекаю вас 27 серпня 2017 року о 10 00 з шуфлею, тачкою, та з хорошим настроєм замощувати &quot;якимисі грузом&quot; ями на дорогах....<br/>За одно обговоремо наболівші пролеми громади....
23 Серпня 2017, 09:46
От завжди так!ніїто не каже, що голова сільської ради має щось за когось робити! Нехай свої обов'язки хоча б виконує! В переддень Яблучного Спаса краї сільських доріг горнули шуфлею трактором(такою як сніг взимку розгортають)!ніхто не каже, що це не входить в обов&quot;язки мешканців села.але хто, на Вашу думку повинен це організувати!?? Сільська рада!!? За кожною вулицею закріплений депутат! Нехай це ввійде в їх обов'язки.прибирати прилеглі до цих вулиць території з жителями цих вулиць(наприклад кожного місяця)!!! Але ж знову таки-все це треба ЗРОБИТИ!ТРЕБА ПРОСТО ХОТІТИ!! Нащо писати про покращення інфраструкьури села?якщо вона на нульовому рівні?простл треба навчитися відповідати за свої слова! В селі екологічна катастрофа з водою ! І знову ж таки-НІХТО ЗА ЦЕ НЕ ВІДПОВІДАЄ! В цій ситуації хто винен?жителі села ?чи керівництво яке було в той час коли виниклв власне причина цієї катастрофи,яка була виявлена аж тепер!?? Допоки люди не зроблять БУЖАНСЬКИЙ МАЙДАН -до того часу й не буде тут ніде порядку!! От і все!!
23 Серпня 2017, 12:28
Шановна пані Німфо почитайте будь ласка статтю в горі про виділення коштів на ремонт доріг. Там чорно побілому написано скіль коштів заплановано на ремонт дороги по вулиці Центральній в с. Бужани. Це повашому нульовий рівень.
29 Серпня 2017, 16:52
Виділили мільйон-зробили менше кілометр дороги?скіьльки зроблять за 280 тис гривень? 40 метрів??))
05 Вересня 2017, 13:51
Щерблюка ,Матвєєву і того з кадастру накрили вже!!! Ще й до нашого ч черга прийде!!!