Священики Горохівщини помолилися за незалежність України

25 Серпня 2017, 11:37
3462

У четвер, 24 серпня, у Свято-Георгіївському храмі с.Бережанка відбулося соборне богослужіння священиків Горохівського благочиння з нагоди Дня Незалежності, яке очолив настоятель храму та благочинний Горохівської округи протоієрей Валерій Пилипчук.

Під час Богослужіння духовенство приступило до Таїнства Покаяння та особливими молитвами під час молебню попросили у Всевишнього миру, благословення та благополуччя для Української держави та її народу. Про це повідомляє сайт Горохівського благочиння УПЦ.




 

Коментарі
25 Серпня 2017, 17:19
Щось важко повірити, що саме ці священники молилися за мир в Україні
25 Серпня 2017, 18:31
СВЯЩЕННА ЛУГАНДОНІЯ І ГУНДЯКІЇВКА
25 Серпня 2017, 18:40
ВОНИ ТАКУ УКРАЇНСЬКІ СВЯЩЕННИКИ ЯК Я КИТАЙСЬКИЙ ІМПЕРАТОР
25 Серпня 2017, 22:11
Кому потрібна ось ця ненависть? А хто спроможний пояснить, ЩО ці священики щось зробили погане і саме головне проти України? Скажіть, що тут поганого в молитві? Давайте, покажіть не гавкання ваше, а напишіть що зробили ви, сидячи вдома та дивлячись парад по телебаченню???
26 Серпня 2017, 00:57
А мені дуже важко повірити,що КП молиться за мир.І з &quot;Читачкою&quot;<br/> я повністю згідний.
26 Серпня 2017, 13:17
ПАТРІАРХ КИРИЛ РОЗПОВІВ ДЕРЖСЕКРЕТАРЮ ВАТИКАНУ, ЯКОЮ МАЄ БУТИ ЦЕРКВА В УКРАЇНІ-23 серпня 2017, 13:00 | Релігія і політика |-У Москві, в патріаршій резиденції монастиря св. Даниїла, 22 серпня відбулася зустріч державного секретаря Ватикану П'єтра Пароліна з Патріархом Московським Кирилом. Головні теми обговорення стосувалися співпраці двох Церков для підтримки християн на Близькому Сході. Йшлося про паломництво мощей святого Миколая, не було жодної розмови про можливість зустрічі Папи Франциска та Патріарха Кирила. Говорили і про Україну.<br/>«Спільна підтримка християн на Близькому Сході допоможе зблизити Католицьку Церкву та Російську Православну Церкву на найвищому рівні&quot;, - заявив Патріарх Московський і всієї Русі Кирил під час зустрічі з державним секретарем Ватикану П'єтро Пароліном. Слова Патріарха Кирила передає інформагентство Аsianews.it.<br/>«Наша Церква активно бере участь у наданні гуманітарної допомоги жертвам конфлікту в Сирії та інших країнах Близького Сходу, і в цій роботі дуже важливо розраховувати на найширшу підтримку всього християнського світу. Я вірю, що взаємні відносини між Православною Церквою та Католицькою Церквою у забезпеченні гуманітарної допомоги на Близькому Сході стануть важливим об'єднуючим фактором. Наші спільні позиції дають нам можливість зробити конкретні плани у цьому сенсі», - сказав Кирил.<br/><br/>Під час зустрічі йшлося про ситуацію в Україні. За повідомленням Відділу зовнішніх Церковних стосунків РПЦ, Патріарх Кирил наголосив, що Церква повинна стати чинником примирення, а не втягуватися в конфлікт: «Церква не може грати ніякої ролі, крім миротворчої, коли люди знаходяться в конфлікті одна з одною». Патріарх підкреслив, що це принципова позиція Церкви, яка здійснюється Українською Православною Церквою Московського Патріархату в сучасній Україні. «Дуже багато людей з величезною вдячністю відносяться саме до миротворчої позиції Церкви. Ми з задоволенням відзначаємо близькість позицій наших Церков у питанні ролі Церкви в конфлікті в Україні», - на закінчення констатував Кирил.<br/><br/>Про слова Держсекретаря Ватикану щодо ситуації в Україні під час зустрічі з Кирилом у повідомленні Відділу зовнішніх Церковних стосунків РПЦ нічого не сказано, однак нагадаємо, що у ході спільної прес-конференції, яка відбулась 22 серпня після зустрічі з Лавровим кардинал Паролін нагадав владі РФ про те, що поведінка РФ стосовно Криму не відповідає міжнародному праву. Держсекретар Ватикану закликав РФ перестати порушувати міжнародне право і шукати виходу, який би задовольнив сусідні держави і цілу міжнародну спільноту.<br/><br/>Під час зустрічі з Патріархом Кирилом, сторони обмінялися думками щодо результатів паломництва мощей святителя Миколая, паломництво яких Патріарх Кирил та Папа Франциск узгодили на засіданні в Гавані в лютому 2016 року. Як зазначив державний секретар Ватикану, ця подія мала великий вплив на відносини між двома Церквами.<br/><br/>&quot;Цей аспект прискорює наш рух вперед у відносинах між нашими Церквами. Звичайно, я був дуже радий, що ця подія відбулася. Можна сказати, що одним з наслідків прибуття мощей є новий клімат, нова позитивна атмосфера, яка допомагає нам спілкуватися, невелика цегллина, яка створює нові відносини&quot;, - зазначив представник Святого Престолу.
26 Серпня 2017, 13:23
Як дивно , Господи, самі себе обманюємо ...Патріарх підкреслив, що це принципова позиція Церкви, яка здійснюється Українською Православною Церквою Московського Патріархату в сучасній Україні. - А священники релігійних громад в Україні категорично кажуть , що УПЦ не УПЦ МП (на паперах ні, а неофіційно так ) -КИРИЛу Гундяєву скажіть чи напишіть нехай не ОБМАНЮЄ ? ПАТРІАРХ КИРИЛ РОЗПОВІВ ДЕРЖСЕКРЕТАРЮ ВАТИКАНУ, ЯКОЮ МАЄ БУТИ ЦЕРКВА В УКРАЇНІ... Кирил розповів....
26 Серпня 2017, 13:38
Папський посланець прибув до Маскви щоб урегулювати питання Путінських мільярдів у Ватиканському банку, Вони під загрозою замороження через американський 180-денний ультиматум. Україну він бачив в носі
26 Серпня 2017, 13:38
Тобто, кремльовскій уродєц не буде забирати свої мільярди євро з Ватиканського банку?
26 Серпня 2017, 13:51
Я з депутатом Новинським гвинтокрилом приїду до кожного монастиря в Україні по гроші. А Ви, шановні паломники і прихожани не скупіться на пожертви. Кирил питає і чекає на гривні, долари, євро, злоті.
26 Серпня 2017, 14:10
Віруючі люди ходять в свою церкву і тихо і спокійно моляться Богу.Ідіоти, які відчули себе не знати ким, сіють ненависть, вважаючи, що в цьому і полягає &quot;віра&quot;. Потім, коли посиплються біди аж до сьомого коліна, почнуть плакати і голосити &quot;за що?!!!&quot;
27 Серпня 2017, 12:18
тяжжко не погодитися, але тоді їм нагадайте - за що!!!
27 Серпня 2017, 12:30
Митрополит Онуфрій прилетів у супроводі архієпископа Ірпінського, голови Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП Климента.<br/>У аеропорту &quot;Ужгород&quot; митрополита Онуфрія зустрічали митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор, духовенство та віряни Хустської і Мукачівської єпархій УПЦ МП, міські голови Ужгорода і Мукачева.<br/><br/>Також серед зустрічаючих був помічений олігарх і позбавлений недоторканості нардеп Вадим Новинський. Останній, як відомо, звинувачується ГПУ у співучасті у викраденні особистого помічника покійного предстоятеля УПЦ Володимира, архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра Драбинка. . Нардеп Вадим Новинський- смотрящий від Путіна і Кирила. Святинь,Божих речей і Бога не зачіпаємо і не обговорюємо. А священники своїми вчинками показують віруючим , які вони є і як дотримуються 10 Заповідей Божих. Вірували і віруємо у Бога. Все минає, гріх зостається. Не грішімо.Як дивно ,Господи, самі себе обманюємо.На Закарпаття прибув предстоятель УПЦ Московського патріархату митрополит Онуфрій (ФОТО)<br/>24 серпня 2017 року предстоятель Української православної церкви митрополит Онуфрій прибув на Закарпаття - читайте, і аналізуйте, а не &quot;Ідіоти, які відчули себе не знати ким, сіють ненависть, вважаючи, що в цьому і полягає &quot;віра&quot;. Потім, коли посиплються біди аж до сьомого коліна, почнуть плакати і голосити &quot;за що?!!!&quot; ЧИТАЙТЕ в інтернеті, а не
27 Серпня 2017, 13:24
Бога, святих , святинь ніхто не обговорює - це святе. Маю страх перед Богом і не хочу свідомо грішити. Все минає, гріх зостається. Вірую у Вищу силу- БОГА. Релігія- це політика. У Бога немає релігій. Скільки в Україні релігійних громад ? - Багато.
27 Серпня 2017, 13:45
Люди будьте счастливы ! Люди счастливы потому, что сеем ДОБРОТУ и ценим НРАВСТВЕННОСТЬ !
27 Серпня 2017, 14:06
&quot;24 серпня 2017 року предстоятель Української православної церкви митрополит Онуфрій прибув на Закарпаття&quot;, &quot; У Москві, в патріаршій резиденції монастиря св. Даниїла, 22 серпня відбулася зустріч державного секретаря Ватикану П'єтра Пароліна з Патріархом Московським Кирилом&quot; - читайте в інтернеті статті, що це не наклеп
27 Серпня 2017, 19:03
Гроші - це зло. Все таємне стає явним
27 Серпня 2017, 21:38
Мрією мого життя було, щоб українська культура стала відома в усьому світі. Мрії повинні здійснюватися, і я щасливий, що маю можливість сприяти цьому.Я вчу молодих людей, як себе морально поводити в житті. Я не вчу їх грати, тому що цього навчити неможливо. Я вчу, як їм бути, працювати, зрештою, жити. Роби справу чесно, з душею — і твоє до тебе прийде… Але це не означає, що вже завтра з’являться золоті гори.