Керівників району спіймали на спробі взяти хабар

04 Вересня 2017, 14:59
15008

Голову Горохівської  райдержадміністрації, голову районної ради та начальника відділу Держгеокадастру викрито на одержанні 7 тис. доларів США неправомірної вигоди. 

Прокуратурою Волинської області та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою спільно з оперативними працівниками Управління захисту економіки в області департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито голову Горохівської районної державної адміністрації,  голову районної ради та начальника відділу Держгеокадастру  Горохівського району на вимаганні неправомірної вигоди в розмірі 7 тис. доларів США. Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Волинської області.

Сьогодні, 4 вересня 2017 року, посадовці одержали частину неправомірної вигоди в сумі 4 тис. доларів США, яку вони вимагали у підприємця за прийняття рішення про передачу в оренду земельних ділянок в розмірі 70 га для ведення особистого селянського господарства.

Тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про затримання вказаних осіб за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди).

7

 

Коментарі
04 Вересня 2017, 18:52
ЗРОБИЛИ ПОКАЗУХУ 4 ТИС ДОЛАРІВ МІЛЯРДИ КРАДУТЬ ПРОСТО ЇМ ТУДИ ДОРОГА ЗАКРИТА А ГОРОХІВ ТО ЯКРАЗ ЇХ МАШТАБ ТАКОЇ ПОЛІЦІЇ І ЇХ РІВЕНЬ БАТРАКІВ ЗА ЧОТИРИ ШТУКИ ТРУСИТИ ВОНИ БІЛЬШЕ БЕНЗИНИ СПАЛЯТЬ І АМАРТІЗАЦІЮ МАШИН ПОРАХУЙТЕ І СКІЛЬКИ ЇХ ПРИЇХАЛО ПЛЮС ЗАРПЛАТУ КОРУПЦІОНЕРІВ СПІЙМАЛИ КЛОУНИ В НАС НА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ЦИРК БЕЗПЛАТНИЙ ПРИЇЗДЖАВ ЦІКАВІШИЙ
04 Вересня 2017, 18:59
ХЛОПЦІ ЗА 4 ТИС ДОЛАРІВ НЕ РОБІТЬ ЦІРКУ В НАС ЦІРК БУВ НА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ЦІКАВІШИЙ ВАШІ МАШИН БЕЗИНА І ЗАРПЛАТА БІЛЬШІ ЇДЬТЕ В КИЇВ ЛУЦЬК О ТАМ Є КОГО БРАТИ А ВИ ПРИЇХАЛИ ДО ЗЛИДНІВ І ПОНТИ ГАНЯЄТЕ 4 ТИС ДОЛАРІВ НЕ СМІШІТЬ ГОРОХІВ
04 Вересня 2017, 19:25
Чого бракувало?
04 Вересня 2017, 19:36
Питається,чого бракувадо?
04 Вересня 2017, 20:14
Чотири тисячі доларів.....Для декого це 100 тисяч гривень,пенсіонеру 60 місяців пенсії.І справа не в тому скільки взяли,справа в тому,що це корупція,яка розїдає нашу державу,яе ракова пухлина.За що стояв Майдан?Щоб якийсь рік трохи боятится,а далі...ще гірше як при Януковичу...........
04 Вересня 2017, 20:32
Таке відчуття, що два перших коментарі написали саме ці люди, яких затримали.<br/>P.S. Для когось мільярди не гроші, а комусь і декілька тисяч не так і легко заробити.
04 Вересня 2017, 20:34
ГЕТЬ З ПОСАД!!!!!!
04 Вересня 2017, 21:03
Саме тому і не віриться що в тій компанії міг бути Щерблюк, для нього це не гроші з його то статками. Більше того судячи з фото різних сайтів Щерблюк там засвіченим не був. Щодо інших двох тут тяжко щось спорити.
04 Вересня 2017, 21:12
а коли займуться статками Білозір та іі зятя Юзвика-ціле місто прихватизували і нікому до цього ніякого діла
04 Вересня 2017, 21:15
Чотири тисячі доларів.....Для декого це 100 тисяч гривень,пенсіонеру 60 місяців пенсії.І справа не в тому скільки взяли,справа в тому,що це корупція,яка розїдає нашу державу,яе ракова пухлина.За що стояв Майдан?Щоб якийсь рік трохи боятится,а далі...ще гірше як при Януковичу...........
04 Вересня 2017, 21:24
немає чого брати хабарі за що на майдані стояли в тюрму і на довгі роки одних садять на 5 років за 1000грн. <br/>бо бідні і не мають як відкупитись а цих треба на 10 з конфіскаціїю тоді другі будуть боятись.
04 Вересня 2017, 21:25
Вельмишановні пани ПРАВДО і ГОЛОВО (які хороші псевдо (а українською так і не навчились писати, які ж ви були учнями у школі, хоча про що я говорю, ви ж з такою ОСВІТОЮ при владі, ну принаймі в штаті), якщо ви рахуєте, що чотири штуки за одну мить (а робочому дні ой скільки цих митьєвостей може бути), це не хабар??! Тоді відправте хоча б 5-10 % від своєї заробітної плати для важкохворих ДІТЕЙ, що потребують лікування, або ж для бійців на війні, що захищають Україну на сході, і вас в тому числі (хоча я на 95 % впевнений, що ви молоді здорові мужики (чому ж ви не на війні?)) Або ж &quot;благодійно&quot; допоможіть принаймі 80-ти пенсіонерам на селі. То що ж правдо та голово згідні?!? Хоча враховуючи ваші здібності в &quot;перестрілці&quot;, ви на цьому не зупинитесь, і надалі будете оправдовувати Х А Б А Р Н И К І В.
04 Вересня 2017, 21:41
Я розумію,Рубаха,а ті двоє ж не бідні,їм б...м ще мало ?
04 Вересня 2017, 22:04
А чому мовчать хто давав,що за фермер ....Підстава конкретна.Вже колись була така підстава в Горохові з головою міської ради як хто пам'ятає...
04 Вересня 2017, 22:15
Точно! Саме і є таке відчуття, що перші два коментарі писали ті люди, яких затримали. Може для когось 4 тисячі доларів і є копійки, а для звичайних людей - це є великі гроші. Та і яка різниця яка сума? Факт той, що вимагали хабар!!!! Люди, що змінилося? За що стояв майдан??? Нічого не змінилося. Навіть зовнішній вигляд голови РДА, як у попередниці, залишився той самий. Доки ми будемо терпіти отой бардак?!!!
04 Вересня 2017, 22:17
Правдоруби, всі ті, що тут пишуть, що не крали, не брали, йдіть писаки, приготуйте вечерю рідним, уроки повчіть з дітьми, органи займаються.
04 Вересня 2017, 22:19
Встид для керівників району. Ніде в Європі такого нема. За що стояв майдан і за що загинули люди??? Нічого не змінилося!!! Та навіть зовнішній вигляд голови РДА залишився, як у попередниці ((
04 Вересня 2017, 22:54
Спіймали за 10 чи 20 разом...<br/>А чого ж вони всі тримаються коло того корита?<br/>Ділять бюджет, відмивають гроші через &quot;своїх&quot; же людей при виграші тендерів через так зване &quot;Прозоро&quot;...<br/>Така наша ментальність...<br/>Одні кидають сім'ю і їдуть через кляту політику держави на заробітки...<br/>Інші ж вдало керують...<br/>Зловили на хабарі... не треба судити... на схід...в окоп
04 Вересня 2017, 22:54
Жанна, ПОВЕРТАЙСЯ!!!!!!!!!
04 Вересня 2017, 22:56
Наступний.....Коба !!!
04 Вересня 2017, 23:08
Ух ти, як співпало...саме сьогодні подав у відставку голова сільської ради села Бужани. Груцький Роман Миколайович. Співпало? Не думаєм!
04 Вересня 2017, 23:20
В нас ловлять корупціонерів те саме що спортивна рибалка впіймав подивився і випустив. Кого з депутатів посадили?
04 Вересня 2017, 23:50
Жанна Євгенівна була погана??!!!! Якщо всі будуть тирити , то в нас ДЕРЖАВИ не буде!!!! Земля стоїть в зіллі, занедбана!!!! Така земля, чорнозем, родюча!!!!!!!!!!!!!!! То людина хоче її взяти щоб працювати , то не дадуть!!! Тільки за хабарі!!! Я вибачаюсь, але не тріснете????? Дама, а Вас ще з першого разу треба було в шию гнати!!! ПОЗОР
05 Вересня 2017, 00:16
Ще лікарню треба потрусити бо там теж хабарі на кожному кроці
05 Вересня 2017, 00:27
&lt;p&gt;Садити б+++.... конфіскувати все майно їхнє.... ..але ті тварі відкупляця,а дятька за мішок зерна, посадять.. Така правда в Україні--Чудо країні...&lt;/p&gt;
05 Вересня 2017, 00:35
Є над чим задуматись... Тут мільйони баксів на бурштині роблять, а ловлять за 4000 баксів і такий резонанс... Роботу ніби показуть і вислужуються... А взагалі хабарникам треба ту руку відрубувати якою брали, тоді може наука буде
05 Вересня 2017, 01:19
Жанна Євгенівна була погана??!!!! Якщо всі будуть тирити , то в нас ДЕРЖАВИ не буде!!!! Земля стоїть в зіллі, занедбана!!!! Така земля, чорнозем, родюча!!!!!!!!!!!!!!! То людина хоче її взяти щоб працювати , то не дадуть!!! Тільки за хабарі!!! Я вибачаюсь, але не тріснете????? Дама, а Вас ще з першого разу треба було в шию гнати!!! ПОЗОР
05 Вересня 2017, 02:15
в Министерстве юстиции Украины подтвердили информацию о том, что восемь чиновников органа с начала 2017 года получили 23 миллиона грн премий.
05 Вересня 2017, 02:42
Хто наступний ? Може Клемба і Супрун чи клоун рижий будуть головами і повторять долю голів.
05 Вересня 2017, 02:59
Що говорити за район! Подивiться що по селах робиться! совiстi 0... I побiгли мишi з тонучого корабля!!!
05 Вересня 2017, 04:01
4 тис.на 3ох це не гроші. Навіть 7 на 3ох за 70га це не гроші. Без грошей такий кус землі ніхто б не погодив. Зараз за роботу санітарки потрібно 1000 дол. вивалити. Але ніхто того ніби не знає, бо поки не потрібно. А як знов в Києві почнуть міліони красти, то й знов знайдуть в якомусь містечку козла відбувайла. Всі давно знають, що справи робляться, але з хабаром вони робляться краще і швидше. Від роддому до кладовища потрібно &quot;дякувати&quot;.
05 Вересня 2017, 04:05
Чомусь і не дивно :) До вашої Уваги:<br/>ГОЛОВА і ПРАВДА це одна особа - отець Роман Янів! Писати що це не так, сенсу немає, перевірено IP адрес!
05 Вересня 2017, 10:13
Шо то воно так і шо то воно не так ..............
05 Вересня 2017, 10:59
Ще нехай сеструню візьмуть за дупу. То не ковбасу по садочках переважувати. Позвільняла всіх неугодних і притягнула до корита свою родину.
05 Вересня 2017, 11:17
Знаючи голову РДА більше ніж впевнений, що це підстава також хочу зазначити, що їдучи до Львову милуюсь найкращим районом області.
05 Вересня 2017, 13:00
Так, район найкращий.
05 Вересня 2017, 20:18
Всі беруть і ще не в таких маштабах,але чомусь так не розголошують як тут і зразу ж. Таке враження,що це було сплановано давно,комусь це вигідно і корисно. А так ,подумати відверто,ми всі даємо і навіть не задумаємося!
05 Вересня 2017, 21:23
шок просто шок .
06 Вересня 2017, 11:08
&quot;18:12 04.09.2017<br/>а коли займуться статками Білозір та іі зятя Юзвика-ціле місто прихватизували і нікому до цього ніякого діла&quot;<br/>Це майбутні доларові мільйонери Горохова, років так 5-10, і вони будуть усім тут заправляти. (У них вже родичів і знайомих не вистачає, щоб записати усю землю і майно)
06 Вересня 2017, 20:25
Люди гинули та були репресовані за картоплину за колосок для сім,і .А це не підстава а системне хабарництво. Керівник має бути прикладом порядності тоді буде достаток в державі. Що вам ще бракує. Де ваша совість. Геть від корита на многіі літа.
07 Вересня 2017, 01:17
Ще за Клембу треба взятись, землі АТОШНІКАМ не має а його мама отримала в Квасові...
07 Вересня 2017, 01:18
Ще за Клембу треба взятись, землі АТОШНІКАМ не має а його мама отримала в Квасові...
08 Вересня 2017, 03:56
До пори чарбан воду носить, так Бог терпіти неможе. Побільше порядних людей які б виводили цю падаль на чисту воду. Ми Горохівчани все бачимо і знаємо але не всилі боротися проти такої підлоти ,яка ніяк ненажереться.Наша думка така.......<br/>. Немісце їм працювати а навіть жити в Горохові стид і сором!,!!!!!!!
09 Вересня 2017, 01:13
Політичні партії це ви вині що до власті хабарників та горлохватів поставили. З своїхже . Очільники партій Горохова виж такі самі прапорами махаєте мітинги проводите а самі хабарі берете. Свободівці Бютівці Ляшківці що ЗАСР......СЯ. Клемби Кравчуки Супруни Муму (Герасім) що морди теж в пушку власті хочите.
09 Вересня 2017, 03:57
На юзвика вже лежить бумага де треба, чекайте арештыв
09 Вересня 2017, 19:44
За хабарництво на нари !
09 Вересня 2017, 23:55
І сміх і гріх. Подивилася так заради інтересу сторінки в фейсбуці трьох затриманих. Друзів - греблю гати, в одного понад тисячу, в інших понад шістсот, а підтримати не можна на сайті, ну хоч анонінмо, ніхто ж знати не буде. От такі друзі, більше того ще й напишем які сволочі всі, хоча й суда ще не було. А як все буде нормально в них і дальше будемо шкіритися і називати себе великими друзями.
10 Вересня 2017, 15:01
Ото ж, сраколизників багато, а поруч завжди залишаться порядні люди. Як всі люблять принижуватись, шептати, лизати, прості люди згадують добрим словом, бо щиро вдячні за зроблених не мало добрих справ цими людьми і місто реально стало набагато гарнішим, як було.
10 Вересня 2017, 15:58
Отець Р Янів тоже думав що підтримає коментарями і ніхто знати не буде.
10 Вересня 2017, 21:58
Тараса i його дружину Оксану знаю давно i не можу сказати нi одного поганого слова про них. Досягли все свею працею. По-людськи iх шкода.
11 Вересня 2017, 14:42
Досягли працею - це так. Але для чого було лісти в те багно і слухати таких як Люба і Сергій, не розумію . Голова на плечах, щоб думати. Є речі, які завжди в моді- ЧЕСТЬ ,Совість, Розум, ПОРЯДНІСТЬ , КУЛЬТУРА, правда. А думки і погляди можуть змінюватись про людей . Дали владу Тарасу Васильовичу, а він плюнув народу в лице. А чому самі не знаємо ? Забув про обіцянки, як ішов на цю посаду ? Склероз зараз чи це обман народу району був тоді ? - НЕ ЗНАЮ.... вчинок назвати чи то хитрістю, чи то брехнею чи підставою .....влада портить , чи як це назвати ? НЕХАЙ САМ СКАЖЕ НАРОДУ правду .... є ЗМІ багато.
11 Вересня 2017, 16:31
тарас взагалі порядна людина... а вся ця історія це гарно спланована провокація, яка комусь дуже вигідна на передодні виборів у майбутній Горохівській ОТГ
12 Вересня 2017, 20:13
ніколи не повірю, що Тарас Щерблюк міг таке собі дозволити. Хтось погони собі робить провокаціями
13 Вересня 2017, 02:33
Ми всі розуміємо, що це не перший раз вони брали гроші, але ми живемо на жаль в такій державі,де закони не діють, а ті обіцянки які вони дають коли &quot;пакуються&quot; в ці крісла дуже швидко забуваються. Гидко дивитися на їхні морди,які щось плетуть про патріотизм. Всіх без винятку необхідно притягнути до відповідальності, тоді наступниками буде над чим подумати перед тим як зважитися взяти хабар.
13 Вересня 2017, 16:26
Я теж як горохівчанка можу сказати тобі. всіх садити але тільки тоді якщо буде доведено їхню вину. В мене самої дуже багато сумнівів щодо Щерблюка, Не тільки тому що він Тарас, а і про те що самі сайти правоохоронців пишуть і виставляють фото, на фото що його спіймали ніде не має. Є на всіх фото Рубаха, є Матвєєва але ніде не бачу Щерблюка. А тому всі крапки повинен поставити суд і якщо провину всіх буде доведено то тоді садити всіх, одного то одного, двох то двох.
14 Вересня 2017, 21:57
І горбатого дохтора вже давно в шию гнати треба бо весь горохів знае скільки треба дати за посаду і скільки стоіть заплатити за кесерево і всім по барабану
15 Вересня 2017, 05:11
Взяв хабар - в тюрму... Подумав тільки взяти хабар - в тюрму... ДАВ ХАБАР - В ТЮРМУ... а ще краще руки відрубувати, які брали чи давали. Ото буде наука... І на НАБУ зекономити можна і норок годувати років десять вистачить...
15 Вересня 2017, 12:25
А кому хто забороняє прийти поліклініку, в лікарню 200-300-500 горохівчанам і розказати про всю родину Кобів справи -афери-лікування в стоматполіклініці і в лікарні .... Збираємося 18 вересня 2017 біля кабінету головного лікаря Коби Валерія І Коби Наталії і розкажемо про всі діла-афери !!! Збираємося в 9 ,00 год 18,09,2017 і розберемося з КОБАМИ-АФЕРИСТАМИ !!!
15 Вересня 2017, 13:59
Ви що курите? Ви давали, ви і йдіть, не смішіть людей. Коаще розчешіться і одягніться чисто, ще і стоматологію приплели, гнилий горохів, бо таких людей ще пошукати треба, до роботи. Коли люди працюють, мають щасливі сім'іі або ііх хтось любить, фігню не будуть писати всяку.
15 Вересня 2017, 21:01
Поганий с тебе масовик затєнік. Про поліцію забули, все на профанацію схоже. А поліцію все таки прихватіть. Цікавіше буде. Скаже хтось до Коби я ж тобі давав хабар і зразу кримінальну справу йому - за давання хабаря))). Люди не давайте хабарів і хабарників не буде!!!!
16 Вересня 2017, 10:18
Та вже розберіться кожен сам із собою. Цікаво буде, органи можуть зразу ж робити висновки, всі у лікарню підуть, хто хабародавач, не смішіть людей. І лікарня і Коби люди, які працюють, не плетіть фігні
16 Вересня 2017, 15:49
Я не віновата вони самі давали.
19 Вересня 2017, 11:34
Коли наступить цьому кінець?!!! Я думаю що НІКОЛИ. Поки головний оігарх країни буде очолювати цю країну бандитизмі корупція буде процвітати. Якщо цей випадок не буде покарано, а також і нашого головного лікаря району і всіх хабарників району також не візьмуть за задницю , означатиме, що бариги, котрі лишилися з часів Януковича при владі, отримали індульгенцію безкарності і продовжать чинити свавілля!&quot;.
20 Вересня 2017, 21:10
Украл 10 лимонов, а вышел под залог за 5 лимонов: НАСТОЯЩИЙ БИЗНЕС???
22 Вересня 2017, 01:29