Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Горохівщині пропонують створити Шклинську ОТГ

15:08 05.09.2017
1484

Рішення «Про схвалення проекту перспективного плану формування територій громад волинської області» розглянула 4 вересня постійна комісія облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

Зі слів заступника голови ОДА Сергія Кошарука запропоновані зміни стосуватимуться Горохівського, Іваничівського, Ковельського, Луцького, Любешівського, Любомльського, Рожищенського та Турійського районів Волинської області:

В Горохівському районі запропоновано створити Шклинську сільську обʼєднану територіальну громаду, вилучивши з її складу Бережанківську територіальну громаду (долучається до Городищенської ОТГ Луцького району).

До складу Шклинської ОТГ ввійдуть такі сільські ради: Шклинська, Ватинська, Вільхівська, Губинська Перша, Звиняченська, Колодеженська, Мирненська, Новосілківська, Пустомитівська, Сенкевичівська, Скірченська.

Ініціатори внесення проекту рішення стверджують, що внесення змін до Перспективного плану розроблено з метою уточнення процесу формування моделі ефективного територіального устрою області на базовому рівні. Йдеться про дотримання принципу спроможності громад.

Голова постійної комісії Анатолій Вітів заявив, що для депутатів облради важливо знати, чи дотриманий і принцип добровільності об'єднання громад, гарантований українським законодавством.

Загалом же на Волині є ряд сільських рад, які знаходяться в так званому статусі "за межами ОТГ". Детальніше ознайомитися з цією інформацією можна в додатку до проекту рішення.

Комісія рекомендувала сесії підтримати запропоновані зміни до Перспективного плану.

17 березня
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин