Горохівський район увійшов до Луцького госпітального округу - розпорядження Кабміну

16 Вересня 2017, 10:11
1770

Уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Волинської області.

Створено 3 госпітальні округи: Луцький, Ковельський, Нововолинський.

Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України опубліковане в «Урядовому порталі».

Госпітальні округи утворюються як «функціональні об'єднання лікарень, розташованих на визначеній території».

Заклади охорони здоров'я, охоплені госпітальним округом, залишатимуться у власності і підпорядкуванні місцевих органів влади, що є учасниками госпітального округу.

Горохівський район ввійшов до Луцького госпітального округу.



 

Коментарі
16 Вересня 2017, 14:25
Ура. Ну нарешті))) Слава реформам. Вже майже все обє'днали))) Отепер заживем. Це ж треба було такі дурниці на майдані вистояти.
17 Вересня 2017, 17:11
Ну мабудь ви праві. В світі завжди так повелося що роблять революцію романтики а користуються наслідками революції політики в своїх інтересах.
17 Вересня 2017, 22:19
Скакунов майданных спросите. Меняло с рынка у нас премьер, клоун у нас генрокурор, американская медсестра у нас министр, самый жадный еврей в мире у нас гарант, а татарский олигарх нагнул всех нас тарифами. И мы платим. Ну пипец. КААААК???? Целуйте эту власть в очко, с прискоком. Это ж оздоровление нации!
17 Вересня 2017, 22:21
Ульяна не медсестра, а Доктор Наук. Это выше, чем наши доктора наук, типа Богомолец. Богомолец доктор наук по прикарманиванию гос денег, У. Супрун же таких намерений не имеет, у нее даже в голове не укладывается, как это может быть. И т.д.<br/>Так что не нужно обсирать хорошее дело. В этой реформе взяточникам не место. и минимальная корупционная составляющая.
17 Вересня 2017, 22:21
Богомолець страшно ,що залишаєится без державних грошей
17 Вересня 2017, 22:22
Политика власти - нет человека , нет проблемы.....
17 Вересня 2017, 22:23
Бачили очі, що купували, але мізки витрусилися стрибками на майдані і агітацією таких же, як Тимошенко і Богомолець. Тепер почалася нова агітація. І ці &quot;борці з корупцією&quot; знову, як і тоді, в перших рядах ..<br/>Нехай ці &quot;борці з корупцією&quot; розкажуть, звідки у них з'явилися кошти на власну лікарню у одній і величезні кошти на життя у другої разом з Лазоренко після отримання Україною незалежності.
17 Вересня 2017, 22:24
Не Богомолец возмущаться этой властью. И ее усилиями они стали властью. И переживает она не за украинцев,а за то, что не она стала министром. А ой как хотела...