Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Горохівчани можуть безкоштовно перевірити гриби на радіацію
14:55 11.10.2017
115

Горохівчани можуть безкоштовно перевірити гриби на вміст радіонуклідів у лабораторіях ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Про це йдеться на сайті центру.

Тому ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» ще раз нагадує, що в області щорічно реєструється значний відсоток випадків перевищення норм вмісту цезію-137 в дикорослих грибах. Так вже на початку жовтня цього року фахівцями санітарно-гігієнічної лабораторії Маневицького міжрайонного відділу ДУ «Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України» в пробах грибів, які відібрані в лісовому масиві поблизу с.Велика Яблунька Маневицького району виявлено перевищення норм вмісту радіонуклідів Cs-137.

Крім того, фахівцями лабораторії ЕМП та інших фізичних факторів ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» при проведенні моніторингу по вмісту радіонуклідів в дикорослій харчовій сировині було виявлено гриби з перевищенням норм вмісту цезію-137 з Старовижівського району, який не ввійшов до переліку радіаційно-уражених внаслідок аварії на ЧАЕС.

Тому рекомендуємо мешканцям, які використовують лісову сировину для приготування харчових страв проводити в ній дослідження по визначенню вмісту радіонуклідів (безкоштовно) в лабораторіях ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» та його територіальних відділів і отримати поради фахівців щодо її правильної технологічної обробки.

Коментарі
19 жовтня
Сьогодні
Вчора
17.10.2017
16.10.2017
15.10.2017
-->
Loading...
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин