Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На посаду голови горохівської РДА претендує Леонід Кравчук

18:06 20.11.2017
4565

Відбулося засідання Громадської ради, яка діє при Горохівській РДА, на якому обговорили кандидатури Леоніда Кравчука на посаду голови Горохівської РДА.

Після внесення змін до ЗУ «Про державну службу», призначення на посади голів РДА осіб на конкурсній основі відмінено. Призначає голову президент за поданням Кабінету Міністрів.

Громадська рада підтримала кандидатуру Леоніда Кравчука одноголосно, та прийняла рішення звернутися до КМУ та голови Волинської ОДА з пропозицією: рекомендувати Леоніда Кравчука на посаду голови Горохівської РДА.

Довідково

Чоловік нажив слави найпринциповішого депутата районної ради і найчеснішої людини в районі.

Маючи місце вчителя в школі Києва, чоловік усе покинув і переїхав на рідну Волинь доглядати хворого батька. Вчителювати в Горохові не пішов – зайнявся садівництвом. Очевидно, досягнув у цій справі непоганих результатів, бо чоловіка називають «місцевим Мічуріним», повідомляє Волинське агенство розслідувань.

Крім того, Леонід Кравчук подався в політику і став депутатом райради за списками «Свободи». На хвилі революційних подій авторитет Кравчука лише посилився і наразі він є неформальним лідером місцевої опозиції.

17 березня
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин