На посаду голови горохівської РДА претендує Леонід Кравчук

20 Листопада 2017, 18:06
8550

Відбулося засідання Громадської ради, яка діє при Горохівській РДА, на якому обговорили кандидатури Леоніда Кравчука на посаду голови Горохівської РДА.

Після внесення змін до ЗУ «Про державну службу», призначення на посади голів РДА осіб на конкурсній основі відмінено. Призначає голову президент за поданням Кабінету Міністрів.

Громадська рада підтримала кандидатуру Леоніда Кравчука одноголосно, та прийняла рішення звернутися до КМУ та голови Волинської ОДА з пропозицією: рекомендувати Леоніда Кравчука на посаду голови Горохівської РДА.

Довідково

Чоловік нажив слави найпринциповішого депутата районної ради і найчеснішої людини в районі. 

Маючи місце вчителя в школі Києва, чоловік усе покинув і переїхав на рідну Волинь доглядати хворого батька. Вчителювати в Горохові не пішов – зайнявся садівництвом. Очевидно, досягнув у цій справі непоганих результатів, бо чоловіка називають «місцевим Мічуріним», повідомляє Волинське агенство розслідувань.

Крім того, Леонід Кравчук подався в політику і став депутатом райради за списками «Свободи». На хвилі революційних подій авторитет Кравчука лише посилився і наразі він є неформальним лідером місцевої опозиції.

Коментарі
20 Листопада 2017, 20:20
А хіба, на думку членів громадської ради, садівництво і управління районом - одне і те ж?
20 Листопада 2017, 20:37
Не погана кандидатура.
20 Листопада 2017, 20:49
Президент точно не призначить... Багато слів, але мало діла... Хоча в районі людина, яка б всіх страхала, потрібна... Толку тільки з нього не буде ніякого... А кукурудза цукрова смачна в нього
20 Листопада 2017, 21:03
Нормальний чоловік, з причудою правда, але то таке. Красти не буде,хабарів брати не буде. І тому головою РДА не стане, згадаєте мої слово. Вдруге Банда не помилиться, я маю на увазі С. Годлевського. Поставлять знову аля "Жана-Любка".
20 Листопада 2017, 23:15
Справа хіба ц вкрасти. А робити що там буде?. Це не базар. Тут не прторгуєш. Свобода це одні звиздуни. Не дай Боже таких керовніків.
21 Листопада 2017, 00:06
а Кравчук в курсі що прийдеться припинити догляд за батьком якщо призначать головою РДА? підказка Гунчику, призначити головою, догляд зняти і вслід за Годлевським в АТО).
21 Листопада 2017, 00:11
А в громадській раді ще ті фантазьори))) Все одно Льоня спецперевірку з своєю недодекларацією не пройде.
21 Листопада 2017, 01:34
Ви ще Льопу з Скобелки поставти він тоже красти не буде...
21 Листопада 2017, 03:10
Кравчука недопустити до голови Горохівської РДА! Всью "Сводобу" відправити в АТО! Магурчаків в першу чергу!
21 Листопада 2017, 04:36
Він тільки кричати на сесіях вміє більш нічого... Який з нього голова...
21 Листопада 2017, 08:35
Ого, які дивовижні коментарі. А більше конструктиву ?<br/>Поносити всі і вся кожен герой на сторіночках. А попотіти на благо інших зазвичай просто впадляк. Тому притримайте коней із заявочками
21 Листопада 2017, 10:12
Він не політик, тим більше СВОБОДА, ніколиніхто не призначить
21 Листопада 2017, 11:12
Вимагаю негайно повернути на посаду Любку або Жанку! Оце були керівники! А тут хто? Всього-навсього &quot;найпринциповіший депутат районної ради і найчесніша людина в районі&quot;, &quot;місцевий Мічурін&quot; і &quot;неформальний лідер місцевої опозиції&quot;. Хіба ж це чесноти?
21 Листопада 2017, 11:36
Скільки сарказму!Чому?Привикли до &quot;політиків Жанки-Люби?Багато в них було досвіду в упрпавлінні районом?Але ж керували...,хто як вмів.От зараз немає голови і що Л.Косюк не справляється?Як на мене райдержадміністрація не потрібна.Є райрада,міськрада,сільради,обрані громадами нехай і керують,а ця структура -в чому її сенс,ніхто толком не знає.І хто б не був призначений на дану посаду-толку буде мало,тому,що це як крейда в таблетці -не шкодить і не допомагає..............
21 Листопада 2017, 12:25
якщо він лідер місцевої опозиції то якого дідька преться у владу, яку сам же називає злочинною?Щоб розвалити її до кінця? Чи щоб самому пролізти до корита?
21 Листопада 2017, 12:34
Має бути людина поміркована . адекватна.порядна.
21 Листопада 2017, 16:03
А хто такі титули роздає ? найчесніший, найпринциповіший, не формальний лідер опозиції, яка опозиція в Горохівській раді. ЗАМОВНА СТАТТЯ.<br/>Стосовно Кравчука не найгірши кандидат, але одне кричати і на базарі людей агітувати, а друге буди управлінцем який відповідає за цілий район, а де досвід ? одні емоції !<br/>Найгірше як пан Кравчук погодився на таку пропозицію, адже голова РДА це людина яка входить в команду президента, це фактично рука президента яка виконує усі вказівки на місці. А головне Кравчук остані два роки кричить &quot; злочина влада&quot; &quot;антисоціальний бюджет&quot; і багато чого іншого в адрес БПП а тепер погоджується стати частиною команди президента, а де ті ідеї які пропагував ? Чи питання дорватися до крісла, а там якось... Не зрозуміло.
21 Листопада 2017, 16:42
Громадська рада розглядала питання про підтримку кандидатури Л.Кравчука на посаду голови РДА за зверненням активістів району. Ми не хочемо чекати, поки нам скинуть чергового&quot;парашутиста&quot;, який буде великою несподіванкою для всіх. Ми хочемо, щоб на цю посаду була призначена людина, яку підтримує громада горохівщини. Крім громадської ради ця кандидатура буде розглянута на громадських слуханнях, де кожен громадянин може висловити свою думку. Можливо, запропонувати іншого кандидата. Питання в тому, чи керівництво області і країни прислухається до нас, до простих людей???
21 Листопада 2017, 17:35
Скажу так -порядний незалежний компетентний патріот .Громадський діяч людина якій непохер район і прості люди.А ви херові коментатори виходьте з анонімів в групи коментувати чи мало духу слабачки.
21 Листопада 2017, 18:57
Поки-що посада голови РДА в районах є основною в управлінні. Після утворення ОТГ - можливо, щось і зміниться. Поки-що державними землями несільськогосподарського призначення, під водоймами керує РДА. Всі кошти, які використовуються в районі, розподіляє РДА (хоча формально голосують депутати). Залучення інвесторів, допомога діючим підприємствам у будь-яких питаннях - поки-що РДА. Хіба це не варто того, щоб на цю посаду прийшла порядна людина?
21 Листопада 2017, 19:49
Реєструватися десь щоб написати шось про Кравчука в групах? А не забагато лі честі для самого Кравчука. Я без реєстрації написати можу на цьому сайті. А й писати про нього не має що як анонімно так і неанонімно. Що напишеш про людину яка щоб не йти вАТО косить що за батьком доглядає. А якщо на голову адміністрації то вже дивись і доглядати батька не треба Цікавий патріотизм))).
21 Листопада 2017, 23:31
Читаю коментарі й просто дивуюся цинізму деяких допщисувачів. Люди у вас є хоч крихта поваги до оточуючих??? Хочете щось змінити?? Будь ласка йдіть в політику, в депутати сільської районної обласної ради, балатуйтеся на голову ради чи отг, й змінюйте щось довкола!!!!! А для початку навчіться не смітити де-попало!! А Кравчук один із не багатьох в районі хто має свою позицію і дійсно думає про майбутнє України і про тих хто її захищає.
21 Листопада 2017, 23:42
Жителі району заслуговують на владу хабарників,брехунів, злодіїв,бандитів!
22 Листопада 2017, 03:14
А Боже борони! Ще зі вчительськоі роботи у Підбереззі!
22 Листопада 2017, 11:39
Мабуть не взяв хабаря,щоб виправити оцінку...
22 Листопада 2017, 13:24
звучить &quot; найчесніша людина в районі&quot;. А як же прості люди, які трудяться,годують свої сімї і державу, не беруть теж хабарів ( а таких 99 процентів в районі) - вони менш чесні за Кравчука??? Смак в губі треба мати, перш ніж таке молоти язиком.
22 Листопада 2017, 20:26
100% погоджуюся з вашим дописом, звання &quot; найчесніша людина в районі&quot; для того хто збрехав в декларації про реальні доходи, звучить як анекдот і плювок в дійсно чесних, працьовитих людей.
22 Листопада 2017, 22:31
Я не знав що Кравчука так бояться.Ше нікого так невалили як його,але й підтримки ні в кого такої як у нього нема.Євстафійович непарся ти не сам-і доречі він нікуди непреться його активні громадяни попросили і підтримують так що фарисеї будете гріх мати даремно людину брудом обливаєте.Але прийде час і кожне &quot;бидло&quot;стане в своє стояло.Так що друзям привіт і ворогам нехворіти без підлоти сили ненаберешся.
23 Листопада 2017, 12:08
Я підписала звернення в підтримку Леоніда Кравчука перша, бо вважаю його:<br/>-розумним (розбереться в управлінні районом), має бачення діяльності і розвитку району<br/>-чесним і справедливим <br/>-патріотом - найважливіша і необхідна якість для усіх діючих чиновників і кандидатів у чиновники.
23 Листопада 2017, 14:31
Я особисто не голосував за, оскільки, Леонід Євстафович був головою громадської ради попереднього скликання та продемонстрував усі свої &quot;таланти&quot;, під його керівництвом громадська рада не зробила нічого, мало того, він валив усі спроби нормально запрацювати, при цьому усю відповідальність перекладає на членів. Стосовно його планів, на посаді голови РДА - обіцянку розвалити адміністрацію йому реалізувати вдасться однозначно в цьому він навіть її перевершить(. Такий кандидат це ганьба, а голова РДА - катастрофа.
23 Листопада 2017, 16:37
Найближчим часом, десь до року, повинне відбутися обєднання територіальних громад, якість цього процесу буде залежати від РДА, яка за законом організаційно та методично його забезпечує. Від результату такої роботи будуть залежати умови середовища проживання нас усіх так що РДА це дуже серйозно і гаслами цей процес не здолати.
23 Листопада 2017, 18:09
Пане Корольчук, це Ваша суб'єктивна думка, на яку Ви, безперечно, маєте право.
23 Листопада 2017, 22:27
Де ж ти був раніше, змушений визнати що ти у всьому компетентний і дуже добре що маєш свою точку зору.Я думаю якщо Кравчук очолить район ти міг бути його радник,а шо прикольно тільки цікаво скільки людей тебе підтримає ?І ще одне критикувати одне а щось зробити натомість трохи важче.
23 Листопада 2017, 22:33
Децентралізацією найбільше має займатися Горохівська районна рада ( до відома Юри і інших ) . Але на фіга воно її( районній раді ) і так не погано їм від сесії до сесії р/р.
23 Листопада 2017, 22:33
Децентралізацією найбільше має займатися Горохівська районна рада ( до відома Юри і інших ) . Але на фіга воно її( районній раді ) і так не погано їм від сесії до сесії р/р.
23 Листопада 2017, 22:34
Льоню - головою РДА, Корольчука - першим його заступником, а всім відомого Льопу - по міжнародних зв'язках і розвитку :) Ото буде ЧЕСНО, ДЕМОКРАТИЧНО і дуже смішно аж до сліз
24 Листопада 2017, 01:31
нє Льопа не піде, він після того як розігнали гаїшніків теж пішов на кєровніка - завгоспом в больницю)))
05 Грудня 2017, 14:41
Пробував допомогти коли Євстафович був головою громадської ради, була проблема - ніяк не могли спланувати роботи. Рішенням запросили (здається з 2-ї спроби) спеціаліста про програмі &quot;Результат&quot; (дуже дієвий механізм), щоб той продемонстрував, як можна ефективно визначати приорітетні проблеми, здійснювати рейтингове голосування та складати план вирішення проблем. Євстафович особисто зарубав цей тренінг погнавшись одночасно за двома зайцями (під час проведення тренінгу провів зміни до положення про гром.раду). Плану діяльності так і не було, як і нема зараз, Він не жодного разу не повідомив про засідання у встановлений положненням строк та порядок відповідно не запустив роботи цього органу, все робив лише підкилимно, протоколи громадсткої ради за його головування пропали. Прийнятний для Євстафовича спосіб роботи &quot;Активізм&quot; абсолютно не підходить ні мені ні для голови РДА бо він не передбачає планування, прозорих умов, відкритості, нормальної звітності про виконану роботу (останнє зрозуміло бо відсутність результатів можна лише компенсувати словесною ватою).