Жителів Горохівщини запрошують обговорити кандидатуру Леоніда Кравчука на посаду голови Горохівсьої РДА

23 Листопада 2017, 11:50
3364

На засіданні громадської ради при Горохівській РДА, 16 листопада, розглянули звернення ініціативної групи про підтримку кандидатури депутата Горохівської районної ради Кравчука Леоніда Євстафійовича на посаду голови Горохівської райдержадміністрації.

З метою дотримання принципів народовладдя, прозорості, відкритості, ширшого вивчення громадської думки та врахування її при вирішенні кадрових питань у виконавчій владі району 26 листопада о 13.00 годині в залі засідань Горохівської районної ради відбудуться громадські слухання.

До участі запрошують усіх небайдужих громадян, представників політичних партій та громадських організацій міста та району взяти участь в обговоренні кандидатур на посаду голови Горохівської РДА

Коментарі
23 Листопада 2017, 20:51
Імітація демократії, це майже як культ карго.
23 Листопада 2017, 22:14
Ми імітуючи дамо поштовх справжній демократії.
23 Листопада 2017, 22:17
А Льоня Кравчук - пілот літака, який привезе манну небесну...
23 Листопада 2017, 22:20
Шо він зможе змінити ?<br/>Подивився виступи за його участю <br/>Ну цирк нічого більше,а жаль
23 Листопада 2017, 22:30
Знаєте починаю поважати Корольчука,тому що не анонімствує...
23 Листопада 2017, 22:56
це не імітаця демократії а простий піар партії Свобода. Почитавши цей допис спочатку хотіла навіть сходити подивитися на це цирк та передумала. Передумала тільки тому, що всім і так зрозуміло, що ніякий Кравчук тим більше Льоня не буде головою адміністрації. А от Свобода використовує на всі сто 100 безкоштовну можливість для піару. То всі пишуть про громадьску раду яка його як свободівця рекомендує, то громадські слухання відбудуться, потім будть писати як відбулися, потім як Гунчик не захотів свободівця призначити. В результаті блоку порошенка антипіар, Свободі безкоштовний піар. Стидно тільки що громадська рада йде на поводу у Свободи і все.
24 Листопада 2017, 01:47
Друзі, ту партію &quot;сволоту&quot; треба взагалі заборонити! Це ж справжі вороги для об'єднання усіх жителів Горохівщини! Вони тільки про себе й думають...Хто слухав його на останньому мітингу? Це ж позор! А сволота своє робить... потрібно просто проігнорувати слухання, але в нас, його ж &quot;сволотовці&quot; й оберуть! А потім....хтось винний :)
24 Листопада 2017, 14:21
Питання не в кандидаті. Я от думаю, яким чином обговорення громади вплине на призначення? є така умова чи процедура погодження ? і на якому рівні? на бла - бла- бла ? чи результат надішлють Президенту ? може збиратимуть підписи ? юристи б дали правову оцінку для жителів Горохівщини - чи варто город городити
24 Листопада 2017, 15:38
&quot;Новий Президент Монголії: 49 днів дав власникам офшорів на повернення грошей у державу, хто не поверне - будуть покарані, також Президент відмовився жити в резиденції і ходить на роботу пішки. Запам'ятайте це складне ім'я - Халтмаагійн Баттулга, воно скоро зазвучить&quot;, - написав Гребенюк Олександр на сторінці спільноти &quot;Патріоти України - єднаймося!&quot; у соцмережі &quot;Фейсбук&quot; та поділився фото, передають Патріоти України.<br/>До речі, президент Баттулга вважає, що кожен громадянин Монголії повинен отримувати вигоду від корисних копалин у відповідності з Конституцією Монголії. Президентом політик став 10 липня 2017 р.<br/><br/>Дехто з користувачів соцмережі у захваті від ініціативи нового президента Монголії, але дехто поставився до новини із недовірою, вважаючи таку заяву &quot;звичайним популізмом&quot;.
24 Листопада 2017, 19:35
ОБГОВОРИТИ КАНДИДАТУРУ КРАВЧУКА МОЖНА БУЛО Б. АЛЕ ЧОГО ЦЕ ОБГОВОРЮВАТИ САМЕ ЙОГО КАНДИДАТУРУ. ХТО ЙОГО ВИЗНАВ КАНДИДАТОМ? ГРОМАДСЬКА РАДА? ТА ВОНА НЕ ВИЗНАЧАЄ КАНДМДАТІВ. САМ КРАВЧУК? НУ З ТАКИМ САМИМ УСПІХОМ МОЖНА ПРОВЕСТИ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ І КАНДИДАТУРУ ЛЬОПИ ОБГОВОРИТИ. ЕФЕКТ ТОЙ САМИЙ БУДЕ) ГОРОХІВЧАНИ В СЛІДУЮЧИЙ РАЗ ЗБЕРІТЬСЯ І ОБГОВОРІТЬ КАНДИДАТУРУ ЛЬОПИ!!!
24 Листопада 2017, 20:23
ну якщо вже так обговорювати кандидатуру - то я за Оленку Климчучку. Нехай Льоня вибачає але вона кандидатура краща, тоже і патріотка і проблеми з декларацією мала але вміє не тільки Слава Україні кричати а ще й прапора розгортати та й якись досвід сидіння в адміністрації вже має. Але приємніше буде дивитися на голову адміністрації коли в кабінеті чи на мітингу буде гарненька дівчина ніж Кравчук. так що я за Оленку. покличете коли будете її обговорювати. А на Льоню не піду дивитися. на базарі вже надоїв.
24 Листопада 2017, 21:29
вам ще ненадоїло обговорювати?та почніть вже щось робити, хоча б для себе, своєї сімї! в мене особисто оте висунення Льоні Кравчука на голову якоюсь громадською радою нагадує відомий український шлягер&quot;Оженився дурний та й взяв дурнувату, та й не знали, що робити - підпалили хату&quot;.
24 Листопада 2017, 22:39
обговорення від громадської ради, вплине на призначення Кравчука точно так само як і обговорення від психлікарні.
24 Листопада 2017, 23:21
&lt;p&gt;Б++дь люди чого ви хірньою страдаєте. Займіться корисною справою....&lt;/p&gt;
24 Листопада 2017, 23:32
вас просто відволікають такими дурницями від того, що дійсно треба обговорювати. Кравчук дійсно працьовита людина, живе своєю працею, не бере хабарів( але й ніхто не пропонує, не забувайте цього))) Його дійсно ніколи не призначать головою Рда - для цього необхідне подання Гунчика, а він таки не ідіот))). Робіть краще обговорення по створенню ОТГ - від цього буде залежати, як будете жити ви і ващі діти в майбутньому...Тільки не йдіть на поводу в місцевих дворян( маленька громада) - це від лукавого, щоб місцевий князь на посаді залишився. Буде вас більше в ОТГ- буде більше пеньонзів, будете краще жити...
24 Листопада 2017, 23:44
Та й гуртом легше батька бити, чи не так, козаки?)))
25 Листопада 2017, 00:14
зрештою. у вас є 40 рил (депутатів) в районній раді, яких ви обирали. Поставте це питання в порядок денний сесії і нехай проголосують депутати ( і обовязково таємно). Будуть за Кравчука - вперед за орденами))), будуть проти - нехай зніме свою кандидатуру.
25 Листопада 2017, 00:21
Та зрозуміло, що призначать головою того, кого подасть Гуньчик, а для Льоні Кравчука це точно не світить... У нього виходить займатись сільським господарством то нехай і займається. А слухати його розповіді про кастрованих козлів якось не хочеться... Я згоден, що Кравчук хороша людина і патріот, але голова райдержадміністрації не його рівень... Може бути головою маленької сільради, десь так зо три місяці, більше не потягне
25 Листопада 2017, 00:32
ми всі патріоти до першої повістки у військомат- не граймося під час війни у патріотів
25 Листопада 2017, 00:37
Патріотизм - громадянське почуття, змістом якого є любов до батьківщини, відданість своєму народові, гордість за надбання національної культури, готовність діяти в інтересах вітчизни та постати на її захист у разі необхідності... Почуття у Кравчука ніби і є, а необхідності, видно, немає...
25 Листопада 2017, 00:49
про патріотизм мають право говорити хлопці, які повернулись живими з АТО, сини, дочки, матері з батьками і близькі солдат, які чесно виконали свій військовий обовязок . На це немає морального права Кравчук, ні він, ні його сини там не були і немає чого на цю тему спекулювати
25 Листопада 2017, 01:01
Дискусія вийшла та що треба, та тільки це лише слова. У коментах усі без грішні,праведні й святі А от підняти свою задницю та щось зробити корисного для міста, країни все ж таки, то активності цілий 0. Чи не так панове “диванні”патріоти ?<br/>Сидячи тут, та сперичаючись між собою ви нічого кращого для себе та своїх дітей не отримаєте. Чи ви думаєте приїде хтось із Луцька,Львова чи Києва і вирішить ваші проблеми Та ніколи вжитті такого небуде, поки ти сам цього незробиш, нічого й небуде!<br/>Не подобається кандидатура Кравчука? Так прийди і запропонуй альтернативну кандидатуру.<br/>Так ні. Ми ж горді і постійно зайняті своїми справами. А потім будете говорити “А я ж казав(ла)”. “А як так сталося” і т д. <br/>А ви панове незабули що у країні йде війна?<br/>І кожен день там гинуть люди задля вашого ж добра <br/>Ви пишете що Гунчик не призначить А ви хоть спробували? Скажіть Чи ви вже руки опустили і позабули на що здатен об'єднаний спільною метою народ. Чи ви як “стадо” тільки шорох і в кущі<br/>Отож давайте ви свої думки та гучні заяви будете спрямовувати на благо міста, а не ревіння як у нас усе жахливо та погано
25 Листопада 2017, 01:07
що ти несеш? Які пеньонзи? “Спроможність кожної об’єднаної громади залежить від чотирьох ключових критеріїв – її чисельності, питомої ваги базової дотації у структурі доходів, капітальних видатків на 1-го мешканця (без субвенцій із держбюджету), а також – витрат на утримання управлінського апарату”. А те велика це громада, чи не дуже, це навіть не другорядне а взагалі за фактор успішності не повинно прийматися. Більше того потрібно врахувати всі ризики які в майбутньому ляжуть на створену громаду. Якщо в ОТГ позакриваються школи, дитсадки, бібліотеки, фапи тоді врахуйте чи є в цій громаді засоби щоб довозити людей до цих соціальних установ? Чи ви настворюєте великих громад, а дітей за 20 кілометрів до школи батькам своїм коштом прикажете возити, своїм транспортом, по наших воєнних дорогах?
25 Листопада 2017, 01:16
В цьому з вами тяжко не погодитись.
25 Листопада 2017, 01:18
як бачу кандидатів тут пропонують або Льопу або з громадської ради, тоді я за Валєру Колібка. Толк буде той самий як і при остальних. Але наради будуть цікавішими набагато. особливо після свят на другий день.
25 Листопада 2017, 01:35
Колібко Валерій - це вічний кандидат куди небуть, чи то в мери, чи то то ще на якусь посаду. Але без таких людей було б не цікаво жити... А якщо розібратись, то при теперішній нашій владі немає значення хто буде головою, чи Льопа, чи Колібко, чи Жанка знов припреться з Квасова... Риба гниє з голови... Починати щось змінювати потрібно з СЕБЕ... і з самим собою розібратися, хто ТИ... патріот, чи запроданець, який готовий продати свій голос на виборах за гречку... От тому і з'являються такі керівники і такі кандидати
25 Листопада 2017, 01:56
перше. Льоня Кравчук не може бути головою РДА - не володіє для цього необхііідними якостями.<br/>друге. обєднана територіальна громада( Горохів, Пірванче, Мирків) створювалась виключно під залишення на посаді голови горохівського мера Годика В.Л. та у ролі старост діючих сільських голів с. Піравнче та с. Мирків.
25 Листопада 2017, 02:11
подальше розширення горохівської громади штучно блокувались в силу потужних можливих рейтингів інших кандидатів крім Годика В.Л.
25 Листопада 2017, 02:31
Годик В.Л - голова Горохівської МР<br/>Щерблюк Т.В. - голова Горохівської РР<br/>Білик В. І - начальник відділу освіти, молоді та спору<br/>Зінчук В.В - директор НВК- гімназія м. Горозів
19/03/2024 Вівторок
19.03.2024
18.03.2024