Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Горохівщині лісівники посилено контролюють мисливців

17:15 27.11.2017
742

До патрулювання лісових масивів працівниками груп оперативного реагування у вихідні – 25 та 26 листопада – з ініціативи начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка було залучено журналістів районних та обласних видань. Спільні рейди – а таких протягом цієї суботи-неділі відбулося понад 100 – проводилися і в Горохівському районі.

Так, працівниками мобільних рейдових груп у ці вихідні було складено загалом 23 протоколи. У тому числі – про порушення правил полювання, - повідомляє прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Варто зазначити, що більшість порушень відбувається через недотримання ст.14 Закону України «Про мисливське господарство», а саме – здійснення полювання без наявності встановленого переліку документів: посвідчення мисливця; щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозволу на добування мисливських тварин; дозволу на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання та паспорту на собак мисливських порід у разі їх залучення до полювання.

Нагадаємо, що посилене патрулювання лісових масивів та мисливських угідь працівниками груп оперативного реагування та державної лісової охорони розпочинається традиційно із початком сезону полювання.

Така робота лісової охорони – а саме перевірка наявних документів, які необхідні мисливцю, неабияк стимулює дотримуватися культури ведення полювання. Про це відзначають самі мисливці.

Зокрема у Горохівському районі, де користувачем мисливських угідь виступає ДП «Горохівське ЛМГ», із понад 30 перевірених мисливців у неділю було складено лише один протокол через відсутність усіх необхідних дозвільних документів. Така ж тенденція відзначається у Маневицькому, Старовижівському районах, де лише протягом цих вихідних також було перевірено кілька десятків мисливців.

Посилене патрулювання лісових масивів із залученням громадських активістів та журналістів відбуватиметься і в наступні вихідні.

Коментарі

Олег

19:16 27.11.2017

Ви краще перевірте самі себе, особливо полювання по ліцензії на копитних.

Я.

19:40 28.11.2017

Так-так, лякають тих, хто їх боїться. А хто на них хрен клав, ще й з їхнього дозволу кіз вбивають.

19 січня
Вчора
17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин