Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Середня зарплатня у Горохівському районі становить майже 5 тисяч гривень

17:09 13.12.2017
372

Про дотримання чинного законодавства в частині оплати праці з боку підприємців йшла мова під час робочої наради у в.о.голови, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Косюк, яка відбулася 12 грудня.

Так, за словами начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Григорія Дідуха, заборгованість із виплати заробітної плати станом на 1 грудня 2017 року відсутня, тобто відбулося повне виконання графіка погашення заборгованості, повідомляє сайт Горохівської РДА.

Керівник підприємства-боржника постійно звітував на засіданнях міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на погашення заборгованості, підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

«Відповідно до статистичних даних середня заробітна плата штатних працівників району за ІІ квартал 2017 року в цілому становила 4 тисячі 985 гривень або зросла до відповідного періоду минулого року на 154 %», - зазначив Григорій Дідух.

Управлінням соціального захисту населення у 2017 році зареєстровано 22 колективних договорів та змін і доповнень до них.

- Заробітна плата в «конвертах» позбавляє людину соціальної захищеності, це одержання пристойної пенсії в старості, позбавлення оплати тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною, та допомоги по вагітності та пологах, виплати допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи, по інвалідності, та інших випадках, передбачених законодавством. Адже офіційні трудові відносини та легальна заробітна плата – це гарант соціально захищеного майбутнього жителів нашого району, - наголосила Людмила Косюк.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

Коментарі

іван

10:55 14.12.2017

Середня зарплата в Україні - це коли одна людина получає 1.000.000, а 400 інших 900 гривень. Тоді в середньому вони получають близько 2000гривень. А тепер простою мовою: в Петра було 10 яблук, а в Вови 0, тоді в середньому в них є 5 яблук. Депутати їдять м'ясо, а ми капусту, то в середньому ми їмо голубці. Жінка детектора колгоспу Юля спить зі всіма, а доярка Маша ні з ким, то в середньому вони двоє шль**ри... ось так і живемо...

18 січня
Вчора
16.01.2018
15.01.2018
14.01.2018
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин