Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Учні школи дуже раді цінному подарункові
Учні школи дуже раді цінному подарункові

Ощів: у місцеву школу подарували два персональні комп'ютери

12:15 23.02.2018
388

Ощівська ЗОШ І-ІІ ступеня гордиться своїми випускниками, які рознесли добру славу про неї не лише на терени нашого краю та країни, а й за кордон. Ще більш відрадним є те, що колишні учні не забувають про рідну школу і чим можуть допомагають їй. Зокрема, нещодавно, завдяки старанню випускника 2001 року Сергія Войтовича, навчальний заклад отримав у подарунок два сучасні персональні комп’ютери.

Добру справу вдячний випускник реалізував через студію веб-розробки «Ветело», у якій він працює. Керівник луцького відділу цієї міжнародної компанії, що спеціалізується на розробці сучасних та функціональних сайтів у мережі Інтернет, Юрій Фірс радо сприйняв пропозицію передати застарілу (для високоточної роботи) техніку до сільської школи. А Сергій Войтович ще й купив у комплект до системних блоків та моніторів нові мишки!

За словами директора школи Наталії Притолюк, цінний подарунок сприятиме розвитку інтерактивного навчання у школі. Тепер, щоб полегшити підготовку до уроків вчителям-предметникам, планують встановити персональні комп’ютери у навчальних кабінетах. Дирекція, педагогічний колектив та учні Ощівської школи щиро вдячні Сергію Войтовичу за те, що добрими справами підтримує рідний навчальний заклад.


Роман НОВОСАД

24 березня
Сьогодні
Вчора
22.03.2018
21.03.2018
20.03.2018
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин