Архів новин за 06 Березня 2022

23:03
Видання Район.in.ua збирає усю найсвіжішу інформацію щодо реакції світу на вторгнення Росії в Україну.
23:03
Журналісти Район.in.ua збирають актуальну інформацію з офіційних джерел про розвиток подій з російським вторгненням.
23:03
У місцевих групах зменшилася кількість загрозливих «термінових» і «важливих» повідомлень від телеграм-каналів
22:03
Координаційний центр Волині за 6 березня опрацював понад пів тисячі звернень.
21:03
Укрзалізниця підготувала графік потягів на 7 березня.
21:03
На випадок надзвичайних ситуацій, коли медична допомога для пацієнтів через військові дії є недоступною, МОЗ надало рекомендації
19:03
В Україні тисячі рад від місцевого рівня від обласних рад до громад 5 березня прийняли рішення просити НАТО закрити небо над Україною.
18:03
Як зазначив Посол Республіки Італія в Україні П’єр Франческо Дзадзо, італійці завжди були за мир, тому вони шоковані діями росії. Італія готова допомогти Україні.
18:03
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль звернувся до бізнесу: якщо немає небезпеки для роботи, потрібно збирати своїх працівників та відновлювати виробництво.
18:03
Весь тягар війни проти нацистів (на східноєвропейському театрі у Другій Світовій) винесли на собі українці разом з поляками та білорусами
17:03
Британський співак Стінг висловив підтримку українцям-біженцям, які змушені втікати через терористичний напад росії на Україну.
17:03
Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, яке дозволяє родинам під час воєнного стану використовувати кошти грошової компенсації «пакунку малюка» на будь-які необхідні товари.
16:03
За дорученням президента України наступного тижня запрацює оновлена програма «єПідтримка».
16:03
Netflix виклав у вільний доступ фільм про Революцію Гідності.
16:03
Торгово-промислова палата України, враховуючи надзвичайно важку ситуацію, з якою зіткнулась наша країна, прийняла рішення спростити процедуру засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).
15:03
МОЗ разом із Держлікслужбою сформувало та оновлює список аптек, де можна отримати інсулін
15:03
Платіжні сервіси Visa та Mastercard заявили, що повністю зупиняють роботу в росії та найближчими днями припинять усі транзакції за картками.
14:03
Луцькі волонтери опублікувати список найнеобхідніших речей, в яких вони зараз потребують, для рятунку життя українців і наших воїнів. Потрібна допомога!
14:03
У зв’язку з початком війни на території нашої держави кожен з нас намагається так чи інакше допомогти українським військовим.
05/10/2022 Середа
05.10.2022