Архів новин за 20 Березня 2022

23:03
Видання Район.in.ua збирає усю найсвіжішу інформацію щодо реакції світу на вторгнення росії в Україну.
22:03
АТ «Укрзалізниця» опублікувало графік додатково призначених евакуаційних поїздів на 21 березня.
22:03
Журналісти Район.in.ua збирають актуальну інформацію з офіційних джерел про розвиток подій з російським вторгненням. Новина постійно оновлюється.
22:03
У Приватбанку попередили, що платежі у додатку Приват24 будуть тимчасово недоступні.
22:03
У період воєнного стану паління трави можуть кваліфікувати як диверсія та покарати позбавленням волі строком на п'ятнадцять років
18:03
Щоб уникнути розголошення інформації, яка може допомогти противнику дізнатися про переміщення та хід виконання завдань Сил оборони, водіям заборонили використовувати відеореєстратори.
17:03
Небайдужі прибрали сквер поблизу будинку культури в смт Мар’янівка.
16:03
На території Горохівської громади продовжуватиме діяти заборона на продаж алкоголю не зважаючи на те, що Волинська ОВА 16 березня дозволила продаж пива, вина та слабоалкогольних напоїв у області.
16:03
Міністерство культури та інформаційної політики України закликає не поширювати інформацію про переміщення об’єктів культурної спадщини під час війни.
15:03
Гіпертонічний криз — це раптове значне підвищення артеріального тиску
15:03
Десять мільйонів людей покинули свої домівки в Україні через руйнівну війну росії.
15:03
Мистецтвознавиця Лєна Полякова створила зі світових витворів мистецтва вибухові меми в контексті українського воєнного сьогодення.
14:03
Так, в Україні заборонено застосування 39 лікарських засобів, виробники та/або заявники яких мають юридичну адресу та/або адресу місця провадження діяльності в Республіці Білорусь
14:03
Останніми днями польський Інтернет заполонила хвиля масово копійованих фейкових записів про«лікарні, які приймають лише біженців».
13:03
Понад двадцять дітей живе у АртХостелі «Адреналін Сіті», у чотирьох з них у березні був день народження, тож адміністрація разом з волонтерами вирішили організувати для них невеличкий сюрприз.
12:03
Наш організм втрачає воду щодня: з диханням, потом, сечовипусканням, сльозами та так далі
11:03
Кінорежисер, продюсер та сценарист Стівен Спілберг і його дружина — акторка Кейт Кепшоу — передали 1 мільйон доларів на гуманітарну допомогу Україні.
11:03
В Офісі президента запевняють, що Україна не буде мати проблем з їжею через російську агресію.
10:03
Українські та польські активісти, що вимагають повної заборони торгівлі з РФ, домоглися того, щоби за минулу добу та за час від початку неділі кордон не перетнула жодна фура із товарами, які прямують до Білорусі та Росії.
10:03
Міністерство культури та інформаційної політики України розповіло, чому малювання — це хороша ідея під час війни.
05/10/2022 Середа
05.10.2022