Кров Христа пролилась на Онуфрія

09 Грудня 2022, 19:50
Митрополит Онуфрій 30033
Митрополит Онуфрій

У Києво-Печерській лаврі одну з десяти чаш перевернули – пролилась Кров Христа.

Про такі страшні речі сьогодні оповідають на просторах інтернету. Кажуть, що є свідки, які підтверджують це. 

У навчальних відомостях священнослужителя говориться, що коли Кров Христова проливається з чаші – це є смертний гріх.

Так. Від цього не застрахований жоден священнослужитель. Під час Літургії може трапитися будь-що. Тому дуже важливо звершувати Євхаристію благоговійно, не поспішаючи, зі Страхом Божим і побожністю.

Але чаша виливається на митрополита Онуфрія, очільника московського патріархату в Україні. Виливається за богослужінням з нагоди 32-ї річниці його хіротонії. Митрополит Миколаївський Питирим, у якого за богослужінням трапився серцевий напад (як оповідають), став винуватцем цього випадку. Але випадковостей не буває. Серце підвело саме в той момент, коли чаша була повна…

Не вірив знакам. Але коли з Софії Київської поривом вітру зірвало хреста і рівно через 40 днів почалась повномасштабна війна росії проти України, то цей випадок з очільником МПвУ тепер важко просто проігнорувати.

Зауважимо, що Кров Христова пролилась на облачення, у якому відбулась інтронізація митрополита Онуфрія 17 серпня 2014 року. А це облачення свого часу належало Блаженнійшому Митрополиту Володимиру (Сабодану).

Кров пролилась наступної соборної служби митрополита Онуфрія, після того, як він з архієреями наплювали на всі церковні і моральні закони і висвятили у єпископи архімандрита Никиту, якого СБУ застали в ліжку з хористом.

Бог дає знак. Та чи побачать?

Господи, помилуй!

Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Середа
08.02.2023
07.02.2023