Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У горохівському храмі вшанували спочилого настоятеля

08:00 07.11.2018
1712

У другу річницю з дня смерті одного з найвідоміших священнослужителів Волинської єпархії УПЦ, благочинного Горохівської округи митрофорного протоієрея Олександра Пасічника у храмі Різдва Христового міста Горохова відбулася заупокійна Божественна Літургія.

Богослужіння очолив настоятель Свято-Миколаївського храму села Скобелка священик Назарій Філіпович, — повідомляє сайт Горохівського благочиння.

Помолитися за свого брата у Христі в храмі, який збудував покійний настоятель і прослужив у ньому більше десятка років зійшлися люблячі парафіяни та найрідніші.

Після Божественної Літургії, духовенство відслужило панахиду за спокій душі пріснопам'ятного протоієрея Олександра Пасічника. Очолив молитвослів'я настоятель Свято-Покровського храму села Терешківці протоієрей Василій Хомляк, який у своїй проповіді пригадав спільні молоді роки пастирського служіння і особливу ревність до проповіді Слова Божого покійного священнослужителя, який віддано і смиренно служив Господу, Церкві і людям.

Після панахиди отець Андрій Гаврилюк, який був помічником покійного благочинного і зараз несе послух настоятеля горохівського храму, подякував присутнім священикам та мирянам за молитви про спочилого в Бозі батюшку Олександра, подякував тим, хто молився і молиться за його безсмертну душу.

Після богослужіння усі бажаючі змогли поїхати на кладовище у Скобелці і помолитися на могилі отця Олександра. Цього дня було освячено надмогильний пам'ятник, який постав там завдяки люблячим парафіянам.

«Щоб увіковічити пам'ять про дорогого усім батюшку, як символ любові до покійного священнослужителя, який після себе залишив також неоціненний пам'ятник - прекрасний храм, який він побудував разом з православною громадою міста. Отець Олександр був цілою епохою у житті горохівчан та всі ми отримали з його відходом у вічність ще одного молитвенника за нас», — зауважив священик Андрій Гаврилюк.

Біля могили зі словом до присутніх звернувся і вірний сподвижник покійного, настоятель Свято-Параскевського храму села Ратнів Луцького району архімандрит Онуфрій (Куц), який нагадав присутнім нелегкий життєвий шлях, який прожив отець Олександр Пасічник і при цьому ніколи не нарікав ні на Бога, ні на людей, а, навпаки,. власним життєвим прикладом вселяв у людські душі віру, надію, а головне - любов, бо на ній і тримається Церква Христова й увесь світ.
20 квітня
Вчора
18.04.2019
17.04.2019
16.04.2019
15.04.2019
14.04.2019
13.04.2019
12.04.2019
11.04.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин