У Горохівській лікарні встановлюють гібридну сонячну електростанцію
Горохівська громада продовжує посилювати енергетичну стійкість своїх важливих об’єктів. Черговим кроком у цьому напрямку стало встановлення дахової гібридної сонячної електростанції у Горохівській багатопрофільній лікарні.
Про це повідомляє Горохівська міська рада.
Проєкт реалізується за підтримки ГО «Екоклуб». З робочим візитом лікарню нещодавно відвідав експерт у сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії Дмитро Сакалюк.
Нова сонячна станція матиме потужність 35,7 кВт та буде оснащена акумуляторами ємністю 51,2 кВт·год. Це дозволить медичному закладу продовжувати роботу навіть у разі повного відключення електроенергії.
У першу чергу резервним живленням забезпечать критично важливі відділення лікарні:
- інтенсивна терапія;
- операційний блок;
- інші відділення терапевтичного корпусу.
«Саме тут стабільне електропостачання має вирішальне значення для порятунку життя людей — від роботи реанімаційного обладнання та проведення операцій до освітлення й подачі води», – йдеться у повідомленні.
Проєкт реалізували в межах ініціативи Svarog Ukraine.
SVAROG – це некомерційна організація, зареєстрована в Німеччині, створена для збору коштів на придбання та будівництво сонячних електростанцій для важливих муніципальних об’єктів – лікарень, шкіл, водопровідних споруд та інших установ критичної інфраструктури.
Читайте також:
- Горохів
Сесія Горохівської міської ради 2026: освітня реформа, земельні питання та нагородження
- Горохів
Шкільний громадський бюджет у Горохівській громаді: які проєкти отримають фінансування
- Горохів
Пастирський шлях довжиною в 35 років: ювілей настоятеля Свято-Вознесенського храму Горохова
- Горохів
Для медиків у Горохові передали три квартири у новому житловому комплексі
- Горохів
Внаслідок ДТП загинув майор поліції з Горохова Тарас Лось



