У Горохівській лікарні встановлюють гібридну сонячну електростанцію

#   810

Горохівська громада продовжує посилювати енергетичну стійкість своїх важливих об’єктів. Черговим кроком у цьому напрямку стало встановлення дахової гібридної сонячної електростанції у Горохівській багатопрофільній лікарні.

Про це повідомляє Горохівська міська рада.

Проєкт реалізується за підтримки ГО «Екоклуб». З робочим візитом лікарню нещодавно відвідав експерт у сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії Дмитро Сакалюк.

Нова сонячна станція матиме потужність 35,7 кВт та буде оснащена акумуляторами ємністю 51,2 кВт·год. Це дозволить медичному закладу продовжувати роботу навіть у разі повного відключення електроенергії.

У першу чергу резервним живленням забезпечать критично важливі відділення лікарні:

  • інтенсивна терапія; 
  • операційний блок;
  • інші відділення терапевтичного корпусу.

«Саме тут стабільне електропостачання має вирішальне значення для порятунку життя людей — від роботи реанімаційного обладнання та проведення операцій до освітлення й подачі води», – йдеться у повідомленні.

Проєкт реалізували в межах ініціативи Svarog Ukraine.

SVAROG – це некомерційна організація, зареєстрована в Німеччині, створена для збору коштів на придбання та будівництво сонячних електростанцій для важливих муніципальних об’єктів – лікарень, шкіл, водопровідних споруд та інших установ критичної інфраструктури.

Останні новини

Всі

14 червня 2026

13 червня 2026

Переглянути все