У Горохові можна безоплатно обстежитись на рак шкіри
У Горохівській амбулаторії можна безоплатно обстежитись на рак шкіри.
Про це повідомили на сторінці КНП "Горохівський центр ПМД" Горохівської міської ради, передає Район.Горохів.
18 травня 2026 року о 13:00 у Горохівській амбулаторії відбудеться безоплатне обстеження на рак шкіри для всіх охочих – як дорослих, так і дітей. Потрібне електронне скерування від сімейного лікаря.
Обстеження будуть проводити лікарі дерматовенерологи Шкірно-венерологічного центру Волинської Обласної Інфекційної Лікарні – Шафранюк Інна Георгіївна та Манелюк Тетяна Едуардівна.
Особливо рекомендують огляд тим, у кого є підозрілі родимки чи новоутворення на шкірі.
