У Горохові можна безоплатно обстежитись на рак шкіри

#   608

У Горохівській амбулаторії можна безоплатно обстежитись на рак шкіри.

Про це повідомили на сторінці КНП "Горохівський центр ПМД" Горохівської міської ради, передає Район.Горохів.

18 травня 2026 року о 13:00 у Горохівській амбулаторії відбудеться безоплатне обстеження на рак шкіри для всіх охочих – як дорослих, так і дітей. Потрібне електронне скерування від сімейного лікаря.

Обстеження будуть проводити лікарі дерматовенерологи Шкірно-венерологічного центру Волинської Обласної Інфекційної Лікарні – Шафранюк Інна Георгіївна та Манелюк Тетяна Едуардівна. 

Особливо рекомендують огляд тим, у кого є підозрілі родимки чи новоутворення на шкірі. 

Останні новини

Всі

14 червня 2026

13 червня 2026

Переглянути все