У Горохівській громаді проведуть обприскування сільськогосподарських культур
На територіях сіл Ярівка, Вільхівка та Софіївка проведуть обприскування сільськогосподарських культур пестицидами.
Про це повідомляє Горохівська міська рада, передає Район.Горохів.
ТзОВ «Городище» повідомляє, що на територіях сіл Ярівка, Вільхівка та Софіївка з 18 по 21 травня 2025 року включно буде проводитись обприскування сільськогосподарських культур пестицидами: Ацетамиприд, Боскаліт.
У зв’язку з цим просимо пасічників утриматись від випускання бджіл протягом зазначеного періоду задля запобігання можливим негативним наслідкам.
Читайте також:
- Демидівка
У Демидівській громаді попередили про обприскування посівів озимого ріпаку
- Маневичі
У Колківській громаді обприскуватимуть озимий ріпак
- Корець
На полях поблизу кількох сіл Корецької громади проводитимуть обробку сої засобами захисту рослин
- Гоща
На орендованих земельних ділянках в Гощі та інших села проводитимуть внесення засобів захисту рослин
