У Берестечку провели турнір пам’яті Анатолія Барабасевича
На центральному стадіоні міста Берестечка відбувся турнір пам’яті Анатолія Барабасевича.
Про це повідомляє Берестечківська міська рада, передає Район.Горохів.
Учасники продемонстрували справжній характер, витримку та любов до футболу, вшановуючи пам’ять людини, яка багато зробила для розвитку спорту в громаді.
За підсумками змагань призові місця розподілилися так:
- 1 місце – Іква-Стир Млинів-Демидівка
- 2 місце – Стир Берестечко
- 3 місце – Адреналін Луцьк
- 4 місце – ДЮСШ Горохів
Читайте також:
- Горохів
У Берестечко на щиті повертається захисник Віталій Борилюк
- Горохів
Рятувальник із Берестечка увійшов до п'ятірки найсильніших на Чемпіонаті МВС України
- Горохів
Вважали зниклим безвісти: підтвердили загибель захисника Віталія Борилюка з Берестечка
- Горохів
ПТУ №27 міста Берестечка взяло участь у масштабному фестивалі професій у Луцьку











