У Берестечку провели турнір пам’яті Анатолія Барабасевича

#   732

На центральному стадіоні міста Берестечка відбувся турнір пам’яті Анатолія Барабасевича.

Про це повідомляє Берестечківська міська рада, передає Район.Горохів.

Учасники продемонстрували справжній характер, витримку та любов до футболу, вшановуючи пам’ять людини, яка багато зробила для розвитку спорту в громаді.

За підсумками змагань призові місця розподілилися так:

  • 1 місце – Іква-Стир Млинів-Демидівка 
  • 2 місце – Стир Берестечко 
  • 3 місце – Адреналін Луцьк
  • 4 місце – ДЮСШ Горохів

Останні новини

Всі

14 червня 2026

13 червня 2026

Переглянути все