Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Горохівські трударі змагалися на обласних сільських спортивних іграх
Горохівські трударі змагалися на обласних сільських спортивних іграх

Горохівські трударі змагалися на обласних сільських спортивних іграх

15:21 29.11.2018
712

У Луцьку в спортивному комплексі «Колос» пройшло фізкультурно-спортивне хліборобське мистецьке свято – «День здоров’я сільського трудівника» для сільських фізкультурників та спортсменів, трудівників села та молоді.

Про це повідомляють на сайті Горохівської райдержадміністрації.

У програму фінальних змагань увійшли чотири види спорту – настільний теніс, шахи, шашки, армреслінг та гирьовий спорт.

Горохівську громадську організацію «Місцева організація ВФСТ «Колос» представляли спортсмени Тетяна Янюк і Сергій Лозовик (теніс настільний), Оксана Поліщук і Вячеслав Луцюк (шахи), Ірина Пушинська і Володимир Єйко (шашки), Вадим Сокол (гирьовий спорт), Ніна Тимощук і Віталій Дядюк (армрестлінг).

У змаганнях з гирьового спорту І місце – у Вадима Сокола. У запеклих змаганнях з армспорту серед чоловіків І місце посів Віталій Дядюк, у загальнокомандному заліку – ІІ місце. Перемогу в змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків завоював Сергій Лозовик, серед жінок Тетяна Янюк зайняла ІІ місце. У загальнокомандному заліку – І місце.

У змаганнях з шахів серед чоловіків Вячеслав Луцюк – І місце і загальнокомандне ІІІ місце. У змаганнях з шашок Володимир Єйко – ІІ місце, загальнокомандне четверте місце.

Переможців та призерів змагань в особистій та командній першостях нагородили медалями, грамотами, у загальнокомандних змаганнях – кубками від організаторів змагань.

Цими змаганнями завершилась програма Обласних сільських спортивних ігор 2018 року, за результатами яких нагородять кращі збірні команди районів області.


16 червня
Сьогодні
Вчора
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
10.06.2019
09.06.2019
08.06.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин