Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Директор школи Наталія Притолюк, класний керівник Наталія Новосад та учні-учасники родинного свята
Директор школи Наталія Притолюк, класний керівник Наталія Новосад та учні-учасники родинного свята

У школі на Горохівщині святкували Різдво з усім світом

11:00 06.01.2019
825

Педагоги Ощівської ЗОШ І-ІІ ступеня творчо працюють над вирішенням багатьох педагогічних проблем, серед яких особливе місце має тема співпраці школи і сім’ї, налагодження діалогу навчального закладу з родинами учнів.

Реформа освіти в сучасний період передбачає перехід до Нової української школи, у якій учень разом зі знаннями отримує вміння їх застосовувати, у якій змінюються методи викладання, формат спілкування і співпраці учнів, учителів і батьків, впровадження проектної роботи та навчання через діяльність. Виконання цих завдань не відіграватиме належної суспільної ролі, якщо їх не буде введено до контексту спільної роботи школи і сім’ї, співпраці учнівського, батьківського та педагогічного колективу.

Дієвим методом налагодження співпраці сім’ї та школи є проведення родинних свят, приурочених до тих чи інших урочистих подій. В Ощівській школі цей метод вміло застосовує у своїй виховній роботі досвідчений та авторитетний педагог і класний керівник, учитель-методист Наталія Новосад.

Цьогоріч знову учні шостого класу представили прекрасну літературно-музичну постановку «Різдво – з усім світом». Приурочили класний захід до дати 25 грудня – дня, у який католицька та більшість православних і протестантських церков відзначають Різдво Господа нашого Ісуса Христа. Розділити радість свята до святково прикрашеної класної кімнати завітали батьки учнів, родичі, учителі.

Цікавий і насичений сценарій дійства, підготовлений Наталією Новосад, не лише містив відомості про сутність свята Різдва, а й про світову велич цього свята, про його значення в історії людства. Окремі сценки, які стосувалися і повчальних біблійних історій, і цікавих різдвяних легенд, водночас змушували замислитися про важливість доброти, смирення, милосердя та мудрості у сучасному світі.

Варто відзначити, що у програма свята була двомовною – учні говорили як українською, так і англійською мовою, немов ілюструючи, що Бог щороку народжується для всіх народів світу. Особливо щемливим був момент, коли усі присутні у класі разом однодушно заколядували, а дехто – не зміг стримати сліз щастя. «Христос Рождається!», - привіталася із гостями та учнями Наталія Новосад – «Славімо Його!», - відповіли присутні. А наприкінці усі ще й скуштували смачнючих різдвяних пирогів та вареників.

Директор школи Наталія Притолюк зазначає, що їй особливо приємно бувати на таких теплих і по-домашньому щирих родинних святах, які щороку проводить зі своїми вихованцями Наталія Володимирівна Новосад, адже на них вражає все: і сценарій, і підготовка, і творчий й непересічний підхід до виконання виховної роботи.

Наталія Новосад висловила сподівання, що Христос, народившись у цю благодатну пору у серці кожного учня, житиме там постійно і оберігатиме та зігріватиме їхні рідні домівки теплом, щастям та справжньою духовною радістю.

Ганна БАБІЙ,

Заслужений учитель України
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2019
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин