Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Митрополит Луцький і Волинський Нафанаїл. Фото ілюстративне
Митрополит Луцький і Волинський Нафанаїл. Фото ілюстративне

Ще один священик з Горохівщини отримав від Нафанаїла заборону у служінні

17:15 12.02.2019
2210

Протоієрей Сергій Кравчук, який підтримав рішення своєї парафії приєднатися до Православної церкви України, отримав заборону у священослужінні без права причастя в УПЦ МП.

Про це йдеться в Указі керуючого Волинською єпархією Митрополита Луцького і Волинського Нафанаїла УПЦ МП Нафанаїла від 11 лютого. Документ опублікували на офіційному сайті єпархії.

«За ухилення в розкол, грубе порушення присяги священослужителя, Постанови Собору єпископів Української православної церкви від 13 листопада 2018 року і рішень Священного Синоду Української православної Церкви від 13 листопада та 7 грудня 2018 року. Ви забороняєтесь у священнослужінні без права причастя Святих Христових Таїн», – зазначено у документі.

Читайте також: Борисковичі: священик разом із громадою перейшов до ПЦУ

Нагадаємо, нещодавно протоієреї Віктор Павленко і Дмитро Фенюк, які підтримали рішення своїх парафій приєднатися до Православної церкви України, отримали заборону у священослужінні без права причастя в УПЦ МП.

Першим на Волині аналогічну заборону отримав протоієрей Павло Кліцук, настоятель церкви у селі Мерва, яка прийняла історичне рішення першою в районі.

Читайте також: Президент України підтримав мервинського священика, який залишив Московський патріархат

Пізніше релігійна громада села Новостав одностайно вирішила стати частино ПЦУ 13 січня 2019 року і 21 січня отримала підтвердження від Волинської єпархії ПЦУ, що парафія Свято-Різдвобогородичної церкви є частиною її кліру.

А регілійна громада Свято-Петропавлівської церкви прийняла рішення 3 лютого, а 5-го звернулася з ним в управління Волинської єпархії.

Зазначимо, що Дмитро Фенюк крім служіння у Галичанах має ще прихід у сусідньому селі Хмельницьке, громада якого на днях планує збори, щоб визначитися, у якій конфесії бути далі.

Читайте також: У селі Квасів парафія проголосувала за перехід у ПЦУ

20 серпня
Сьогодні
Вчора
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин