Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Школярі з Горохівського району – переможці обласного етапу учнівських олімпіад

10:07 13.02.2019
1744

У листопаді-грудні 2018 року проходив ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, а 9-10 лютого 2019 року олімпіадою з інформаційних технологій завершився ІІІ (обласний) етап олімпіад, переможцями якого стали 26 учнів Горохівського району.

Про це повідомляють на сайті Горохівської райдержадміністрації.

Четверо школярів вибороли перші місця. Це Малюк Петро, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Новосілки – фізика; Синюк Роман, учень 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Горохів – трудове навчання; Парій Дмитро, учень 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Горохів – інформатика; Панасюк Ілона, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. І. Франка – основи правознавства. В обласних олімпіадах 9 школярів району здобули ІІ місце і 13 – ІІІ місце.

Серед переможців – 18 учнів міських і селищних шкіл (69,2 %), 8 школярів сільських шкіл (30, 8 %). 14 перемог в олімпіадах (54 %) здобули вихованці НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Горохів; 3 – ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. І. Франка м. Горохів; 2 – ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мерва, по одному переможцю із загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. м. Берестечко, с. Горішнє, с. Вільхівка, с. Новосілки, с. Мирне, с. Перемиль, с. Борочиче.

Переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році стали учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Горохів:

Кузьмінська Олександра, 10 клас, ІІ місце – англійська мова; Колесник Уляна, 9 клас, ІІІ місце – англійська мова, ІІІ місце - історія; Касько Анна, 9 клас, ІІІ місце – фізика; Синюк Роман, 9 клас, І місце – трудове навчання; Савка Іван, 10 клас, ІІІ місце – хімія; Заєць Владислав, 10 клас, ІІІ місце – географія, Степанюк Володимир, 11 клас, ІІІ місце – економіка; Тимчук Дмитро, 7 клас, ІІ місце – математика; Парій Дмитро, 7 клас, І місце – інформатика; Гудзенко Денис, 8 клас, ІІ місце – інформатика, ІІІ місце – фізика; Вавринюк Максим, 10 клас, ІІ місце – інформатика; Пасічник Іван, 10 клас, ІІ місце – інформатика;

ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. І. Я. Франка м. Горохів – Панасюк Ілона, 9 клас, І місце – правознавство; Новосад Тетяна, 10 клас, ІІ місце – історія; Бабій Максим, 9 клас, ІІІ місце – інформатика;

ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко – Данилюк Юрій, 11 клас, ІІ місце – інформаційні технології;

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Борочиче – Холонівець Дарина, 9 клас, ІІІ місце – трудове навчання;

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Горішнє – Чижук Софія, 10 клас, ІІІ місце – правознавство;

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мирне – Шевчук Роман, 8 клас, ІІ місце – математика;

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мерва – Політило Андрій, 11 клас, ІІІ місце – біологія, ІІІ місце – екологія;

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Вільхівка – Клеха Іванна, 11 клас, ІІІ місце – трудове навчання;

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Новосілки – Малюк Петро, 10 клас, І місце – фізика;

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перемиль – Прокопчук Ангеліна, 8 клас, ІІ місце – історія.

Переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів підготували вчителі:

Ковальчук В. О. – ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко;

Савчук В. М., Слюсарчук І. О., Кулай В.С. – ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. І. Я. Франка м. Горохів;

Давидюк В.С., Савка Л.І., Гань Т. А., Трачук О. П., Гамалійчук Н. Р., Пасічник Л. А., Тимчук Н. В., Бойко Б. Є., Волощук В. Ф. – НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Горохів;

Іващук Л. А., Джигирей Н. Л. – ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мерва;

Гронович Т. В. – ЗОШ І-ІІІ ст. с. Вільхівка;

Жеребець В. М. – ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мирне;

Денисюк О. М. – ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перемиль;

Казіміров В. П. – ЗОШ І-ІІІ ст. с. Новосілки;

Барановська В. В. – ЗОШ І-ІІІ ст. с. Борочиче;

Нижник В.О. – ЗОШ І-ІІІ ст. с. Горішнє.

21 квітня
Сьогодні
Вчора
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
16.04.2019
15.04.2019
14.04.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин