Перемиль: у пожежі обгоріла жінка

22 Березня 2019, 14:16
1770

За добу 21 березня в Центральній оперативній диспетчерській Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф зареєстрували 441 звернення, з них здійснили 356 виїздів бригад екстреної медичної допомоги (з них 12 виїздів були безрезультатними).

Про це йдеться на сторінці  Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Facebook.

Лікар-консультант Консультативно-телеметричного посту Центральної оперативної диспетчерської прийняв та проаналізував 95 ЕКГ, переданих з місця виклику бригадами екстреної медичної допомоги зі всієї Волинської області. Диспетчери та лікар-консультант Центральної оперативної диспетчерської надали 51 пораду мешканцям області.

За добу зареєстрували 9 запізнень на виклики. Більшість з них у зв’язку з незадовільним станом доріг у:

  •  Володимир-Волинському районі  до села Черчиці;
  •  Іваничівському районі  до села Бужковичі;
  •  Старовижівському районі до села Мизове;
  •  Ківерцівському районі  до села Городище.

Бригади екстреної медичної допомоги виявили три випадки гострих коронарних синдромів. 21 березня бригада Луцького відділення екстреної медичної допомоги провела успішну реанімацію в громадському місці міста Луцька. Після успішної реанімації хворого транспортували в Луцьку міську клінічну лікарню.

З села Перемиль Горохівського району транспортували хвору у важкому стані, з пожежі, з площею опіку до 50%, ІІ-ІІІ ступеня Під час надання допомоги та транспортуванні з місця виклику у Луцьку міську клінічну лікарню хворій провели знеболення та інтенсивну терапію. Наклали гелеві пов’язки на ушкоджені ділянки тіла.

Коментар
29/11/2021 Понеділок
29.11.2021
28.11.2021
27.11.2021