Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Перемиль: у пожежі обгоріла жінка

14:16 22.03.2019
851

За добу 21 березня в Центральній оперативній диспетчерській Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф зареєстрували 441 звернення, з них здійснили 356 виїздів бригад екстреної медичної допомоги (з них 12 виїздів були безрезультатними).

Про це йдеться на сторінці Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Facebook.

Лікар-консультант Консультативно-телеметричного посту Центральної оперативної диспетчерської прийняв та проаналізував 95 ЕКГ, переданих з місця виклику бригадами екстреної медичної допомоги зі всієї Волинської області. Диспетчери та лікар-консультант Центральної оперативної диспетчерської надали 51 пораду мешканцям області.

За добу зареєстрували 9 запізнень на виклики. Більшість з них у зв’язку з незадовільним станом доріг у:

  • Володимир-Волинському районі до села Черчиці;
  • Іваничівському районі до села Бужковичі;
  • Старовижівському районі до села Мизове;
  • Ківерцівському районі до села Городище.

Бригади екстреної медичної допомоги виявили три випадки гострих коронарних синдромів. 21 березня бригада Луцького відділення екстреної медичної допомоги провела успішну реанімацію в громадському місці міста Луцька. Після успішної реанімації хворого транспортували в Луцьку міську клінічну лікарню.

З села Перемиль Горохівського району транспортували хвору у важкому стані, з пожежі, з площею опіку до 50%, ІІ-ІІІ ступеня Під час надання допомоги та транспортуванні з місця виклику у Луцьку міську клінічну лікарню хворій провели знеболення та інтенсивну терапію. Наклали гелеві пов’язки на ушкоджені ділянки тіла.

21 вересня
Сьогодні
Вчора
19.09.2019
18.09.2019
17.09.2019
16.09.2019
15.09.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин