У Горохівському районі обстежать осушені торфовища

23 Березня 2019, 16:11
Фото ілюстративне 1155
Фото ілюстративне

У Горохівській райдержадміністрації вирішували, як запобігти масовим пожежам у лісових масивах, на торфовищах і сільгоспугіддях.

Ситуацію обговорювали 22 березня. Про це інформують на сайті Горохівської райдержадміністрації.

Заступник голови райдержадміністрації Андрій Розтока провів робочу нараду, у якій взяли участь Олександр Масловський, головний державний інспектор РВ УДСНС України у Волинській області, Тарас Севастян, головний спеціаліст  з питань  надзвичайних ситуацій та цивільного захисту апарату  райдержадміністрації, Микола Панасюк, начальник управління регіонального  розвитку райдержадміністрації, Сергій Чернець, державний інспектор екологічної інспекції у Волинській області.

Після обговорення ситуації в районі щодо пожеж комісія вирішила організувати обстеження ділянок меліоративних систем, де є осушені торфовища, вирішити питання щодо цільового використання водойм на території торфовищ.

Також хочуть забезпечити персональну відповідальність за дотриманням правил пожежної безпеки на території місцевих рад та звернути особливу увагу на посилення відповідальності за несанкціоноване випалювання сухої рослинності та очерету.

З власниками тракторів хочуть укладати договори, аби ті оборювали місця загоряння в екосистемах.

Коментар
29/11/2021 Понеділок
29.11.2021
28.11.2021
27.11.2021