Священики з Горохівщини їздили «на поклін» до митрополита Антонія

27 Березня 2019, 10:02
2110

Делегація священиків, які втратили храми на Волині, на чолі із отцем Олегом Точинським їздили на прийом до керуючого справами УПЦ МП митрополита Бориспільського і Броварського Антонія. Були у складі делегації і двоє священиків з Горохівщини.

Офіційний сайт УПЦ МП поки що цієї події не прокоментував. Із Facebook-сторінки митрополита Антонія відомо, що «священики розповіли Його Високопреосвященству про стан справ в общинах, які залишилися без храмових будівель та змушені звершувати богослужіння у пристосованих приміщеннях. В свою чергу владика Антоній подякував отцям настоятелям за стійкість у вірі та сумлінне пастирське служіння у часи випробувань. (…) На завершення зустрічі митрополит Антоній передав у дар для постраждалих парафій Волині необхідне церковне начиння».

Митрополит Антоній відомий також тим, що керує неофіційним відділом безпеки УПЦ МП. Раніше у ЗМІ була інформація, що на Волині за «безпеку» відповідає прес-секретар єпархії Олег Точинський. 

Потім священики взяли участь у прес-конференції на тему: «УПЦ (МП. – ред.) в березні: реакція міжнародних організацій, судові позови, релігійні конфлікти в регіонах – цифри і факти».

Нагадаємо, Район.in.ua повідомляв, що у Волинській єпархії УПЦ МП назріває «двірцевий переворот». За нашою інформацією, отець Олег Точинський речник формує опозицію серед впливових благочинних єпархії, які незадоволені політикою єпископа Нафанаїла. Виданню стало відомо від близького оточення Нафанаїла, що є декілька священиків і благочинних, які уже готові їхати напряму до Канцелярії Київської митрополії УПЦ МП з вимогою змістити владику з Волинської кафедри. Однак, чи була присвячена ця зустріч саме цій проблемі, невідомо.

З фото видно що у складі делегації були: Олег Точинський, прес-секретар Волинської єпархії, благочинний Дмитро Петрущак, колишній настоятель Берестечківського собору, Назарій Філіпович, колишній настоятель церкви у Скобелці Горохівського району, Володимир Тихонюк, колишній настоятель церкви у Клепачеві Ківерцівського району,  Роман Гелета, священик з Жидичина Ківерцівського району, Олександр Шмигаль, колишній настоятель церкви у Кульчині Ківерцівського району,  Андрій Геналюк, колишній настоятель церкви у селі Красноволя Маневицького району, Тарас Берник, колишній настоятель церкви у селі Нічогівка Маневицького району, Петро Сковорода, колишній настоятель церкви у селі Озеряни Луцького району,  

Коментар
05/12/2021 Неділя
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021
02.12.2021