Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Повір у себе»: у Горохові змагалися люди з інвалідністю

17:51 14.05.2019
261

У Горохові 12 травня відбувся ХІ фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Повір у себе» серед людей з інвалідністю.

Про це повідомляють на сайті Горохівської райдержадміністрації.

Захід відбувся за сприяння Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, районної організації ВФСТ «Колос», центру соціальних служб для сім’ї та молоді, благодійної місії «Сонце любові».

Учасників фестивалю привітали голова районної ради Тарас Щерблюк, Горохівський міський голова Віктор Годик, президент Горохівської благодійної місії «Сонце любові» Ольга Дубінська.

У заході взяли участь делегації – Горохова, Луцька, Ковеля і Ковельського району, Маневич, Ратного, Червонограда, Володимир-Волинська, Любешова.

Господарі фестивалю й гості змагалися в таких видах спортивної програми: бочча, дартс, кеглі, стрільба з пневматичного пістолета та штовхання набивного м’яча сидячи.

Переможців та учасників змагань нагородили медалями, дипломами, сувенірами.




Результати змагань і фото опублікували на сторінці «Волинський регіон. центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» у Facebook:

1) Кеглі :
чоловіки:
І місце – Лахтюк Андрій (ГО «Сонце любові» м.Горохів);
ІІ місце – Дудка Сергій (ГО «Добродія в дії» м.Ковель);
ІІІ – Овсянніков Сергій (Горохівський психоневрологічний інтернат).

жінки:
І місце – Довгун Галина (ГО «Сонце любові» м.Горохів);
ІІ місце – Мельник Олена (м.Червоноград);
ІІІ – Малишева Анна (м.Володимир-Волинський).

Серед осіб які пересуваються на візках
чоловіки:
І місце – Паталій Борис (м.Ковель);
ІІ місце – Місюра Сергій (м.Ковель);
ІІІ – Гелетуха Олег (м.Ковель).

жінки:
І місце – Яренчук Ольга (м.Ковель);
ІІ місце – Шевчук Софія (м.Ковель);
ІІІ місце – Панчук Анастасія (м.Ковель).

2) Штовхання набивного м'яча:

чоловіки :
І місце – Місюра Сергій (ГО «Добродія в дії» м.Ковель);
ІІ місце – Дудка Сергій (м.Ковель);
ІІІ місце – Філін Андрій (м.Червоноград).

жінки:
І місце – Білінець Тетяна;
ІІ місце – Мельник Олена (м.Червоноград);
ІІІ місце – Погранична Мирослава (смт.Маневичі).

3) Дартс:

чоловіки:
І місце – Лисюк Володимир (ГО «Добродія в дії» м.Ковель);
ІІ місце – Овсянніков Сергій (Горохівський психоневрологічний інтернат);
ІІІ місце – Кравчук Володимир (ГО «Добродія в дії» м.Ковель).

жінки:
І місце – Білінець Тетяна (ГО «Добродія в дії» м.Ковель);
ІІ місце – Корнійчук Ірина (смт.Маневичі);
ІІІ місце – Довгун Галина (м.Горохів).

Серед осіб які пересуваються на візках

чоловіки :
І місце – Понікарчик Василь (смт.Любешів);
ІІ місце – Рибачук Андрій (смт.Маневичі);
ІІІ місце – Уніч Іван (м.Червоноград).

жінки :
І місце – Дружиніна Тетяна (м.Ковель);
ІІ місце – Яриченко Марія (м.Горохів);
ІІІ місце – Яренчук Ольга (м.Ковель).

3) Боча:

особисті:
І місце – Дудка Олександр (м.Ковель);
ІІ місце – Шевчук Софія (Ковельський район);
ІІІ місце – Ринковська Катерина (м.Ковель).

командні:
І місце – Бакаєвич Валерій та Понікарчик Василь (Інва-Волинь);
ІІ місце – Барбарук Олександр та Ясинський Анатолій (м.Ковель та Ковельський район);
ІІІ місце – Мажула Володимир та Шмиговський Юрій (Ратнівський район).





26 травня
Вчора
24.05.2019
23.05.2019
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин