Команда з Холонева отримала 50 тисяч гривень за чудову футбольну гру

31 Жовтня 2016, 09:00
5889 Джерело: Холонів, футбол, спорт, Іван Бачко

Футбольна команда з Холонева замкнула трійку команд переможців на футбольному турнірі «Вілія-2016».

У селі Боратині Луцького району  відбувся футбольний турнір «Вілія-2016» у якому взяли участь 16 футбольних команд. Цей турнір був організований з метою популяризації  та розвивати футболу серед сільського населення.

Як розповів житель села Холонева, а  також член холонівської команди ФК «Колос» Іван Бачко, їхня команда виборола  третє місце і отримала у подарунок 50 тисяч гривень.

Призовий фонд цього турніру був доволі значний. За перше місце давали 100 тисяч гривень, за друге 75 тисяч гривень, за третє 50 тисяч гривень і за четверте 10 тисяч гривень.

За результатами змагань абсолютну перемогу вибороли господарі поля, команда з Боратина ФК «Ласка», другими стали футболісти ФК «Млинів», третє місце, як зазначено вище, здобула команда «Колос» з Холонева, а четверте місце дісталося ФК «Голоби».

По завершенню кубка відбувся матч за участі Національної збірної України серед ветеранів.