Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У селі Шклинь – зруйнована дорога державного значення, а депутата за минулі п’ять років наче й не було

12:08 08.07.2019
2484

Про наболіле: дороги, медицину, війну та екологію говорили мешканці села Шклинь Горохівського району під час зустрічі із кандидатом у народні депутати від партії «Слуга народу» Вячеславом Рубльовим.

Близько 800 метрів однієї з центральних доріг села Шклинь знаходяться в зруйнованому стані – нарікають жителі Шклиня.

«Ця дорога належить до категорії державного значення, для її ремонту необхідно виділяти кошти з державної субвенції, а отже це прерогатива саме депутата Верховної, а не обласної, Ради», – розповів Вячеслав Рубльов. – Тому, у випадку свого обрання візьму це питання на контроль і тоді матиму можливість його якнайшвидшого вирішення».

Разом із жителями села оглянули дитячий садок «Чебурашка», частина якого полагоджена за підтримки обласної ради та за сприяння Вячеслава Рубльова як депутата Волинської обласної ради.

Тепло зустріли Вячеслава Рубльова і в амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Шклинь, особливо дізнавшись про його медичне минуле, місцеві медики знайшли чимало точок порозуміння.

«Ми з вами працюємо постійно. Вважаю, народний депутат – той, що тримає зв'язок із людьми, має громадську приймальню, якого знають і який має своїх представників у кожній громаді, – звернувся до працівників медичної галузі Вячеслав Рубльов. – Налагодити таку постійну співпрацю, постійні зустрічі, вивчення і вирішення всіх проблем у кожному селі – це одна з моїх цілей, яка буде реалізована у випадку мого обрання».


Це питання для мешканців села Шклинь виявилося дуже актуальним.

«Нинішній депутат у селі практично не з׳являється, та й засідань Верховної Ради пропустив більше 60%. Крім того – голосував за диктаторські закони, які й стали однією з причин війни та смертей на Майдані, бо такого свавілля влади люди стерпіти не могли», - виговорювали Вячеславу Рубльову свої образи люди. Серед присутніх на зустрічах звучали й слова про те, що в селі є випадки спроб підкупу виборців.

«Нас не купити, це обурює і принижує людей», – казали присутні на зустрічі. А ще, з болем запитували про війну, переймалися, як же її найшвидше закінчити, щоб затих цей постійний біль і тривога за наших хлопців.


Вячеслав Рубльов відповів, що для нього війна на сході, така ж болюча, як і для кожного, в кого на війні побували близькі та знайомі люди.

«Моє бачення – для початку потрібна спроба розведення сторін конфлікту і введення миротворчих військ в зону розмежування, – каже Вячеслав Рубльов. – Багато людей висловлюють підтримку такому напрямку дій, бо найбільше хочуть, щоб наші хлопці більше не вмирали. Крім того, ніхто не має морального права голосувати за тих депутатів, які свого часу віддали свої голоси за закони, що мали на меті обмеження прав і свобод людей, та призвели до смертей на – Майдані і стали однією із причин війни».

Хвилює мешканців Шклиня і питання безпечної екології та припинення вирубки лісів.

«Найбільші шкідники-короїди – не в лісі, а в кабінетах чиновників-розкрадачів», – відповів Вячеслав Рубльов на хвилююче питання людей. Він зауважив на одному із важливих пунктів своєї передвиборчої програми, а саме – створенні екологічного паспорта і виведення за межі населених пунктів виробничих підприємств. Також акцентував увагу на своїй роботі в напрямку збереження лісів, що є основою захисту життя і здоров׳я людини.

Цікавилися люди й питанням зняття недоторканості, на що Вячеслав Рубльов відповів: «Ми точно не потребуємо недоторканості. Ми, депутати обласної ради, жили і живемо без цього і в команді «Слуги народу» будемо підтримувати якнайшвидшу її відміну. Бо, на жаль, досі недоторканість була просто способом так званих народних депутатів захистити себе і свій бізнес від судових справ, які «плачуть» за багатьма псевдо-українцями, котрі роками сидять у «Верховній раді» й використовують мандат виключно у власних інтересах».


19 липня
Сьогодні
Вчора
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин