Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Досягнення, висновки та плани: у Горохові обласна служба зайнятості підсумувала півріччя

13:23 11.07.2019
455

Під головуванням директора Волинського обласного центру зайнятості Романа Романюка у Горохові 9 липня відбулася нарада директорів базових центрів зайнятості та філій ВОЦЗ.

До вітального слова долучилися представники влади Горохівщини. Про це йдеться на сторінці Волинського обласного центру зайнятості у Facebook.

«Я дуже рада бачити вас усіх у нашому районі. Дійсно, служба зайнятості Волинської області дієва, помітна, а головне – її робота дає позитивний результат для району. Дякую і сподіваюся на продовження нашої активної співпраці», – звернулася до присутніх голова Горохівської районної державної адміністрації Юлія Гринчук.

За результативну співпрацю зі службою зайнятості присутнім представникам організації подякували й голова Горохівської районної ради Тарас Щерблюк та Горохівський міський голова Віктор Годик.

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, підводячи риску за шість місяців роботи, зазначив: «Реальний результат буде лише при правильному плануванні і професійному підході до виконання поставлених завдань. Закриваючи півріччя, ви вже маєте бачити підсумки роботи за весь рік. Плануйте кожен свій крок і впевнено рухайтеся до поставленої мети!»

Про підсумки роботи у першому півріччі 2019 оку в цифрах і фактах розповіли заступники директора ВОЦЗ Тетяна Мов’як і Тарас Семенюк. Детальніше зупинилися і на «гарячому» в діяльності служби зайнятості питанні – впровадженні Інституту кар’єрного радника.

«Реалізовуючи щось нове, ми повинні аналізувати ефективність чи неефективність своєї роботи, визначати сильні сторони і працювати над усуненням недоліків. Сьогодні ми продовжуємо працювати над впровадженням інституту кар’єрного радника. Станом на 1 липня в обласній службі зайнятості повноцінно функціонують 74 фахівці, наділені цією функцією», – зазначив начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Валерій Вавренчук.

Провідний інспектор з питань запобігання та виявлення корупції ВОЦЗ Ігор Лещенко поінформував присутніх про конфлікт інтересів, його наслідки та шляхи уникнення.

Своєю чергою, директор Горохівської районної філії Ірина Рабінська розповіла колегам про специфіку співпраці з роботодавцями району щодо здійснення робіт тимчасового характеру.

«Завжди й в усьому важливий професійний підхід до виконання завдань. Маємо, що аналізувати і маємо, на чому ставити акценти. Перше півріччя 2019 року пройдене загалом успішно. Перегортаємо цю сторінку і продовжуємо якісно працювати на високі результати», – резюмував Роман Романюк.Загрузка...
16 жовтня
Сьогодні
Вчора
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
-->
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин