Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото з Facebook-сторінки Берестечківського ПТУ
Фото з Facebook-сторінки Берестечківського ПТУ

Як Берестечківське ПТУ готує перспективних футболістів

12:51 06.09.2019
1562

Команда Берестечківського профтехучилища № 27 «Агропродукт–Горохів» стала третьою в Україні в юнацькій Першій лізі, а в чемпіонаті Волині Вища ліга 2017/2018 здобула друге місце.

Про це повідомляє «Волинь».

День знань у древньому містечку збігся з початком футбольного сезону, а привітати призерів торішніх змагань на святкову лінійку в ПТУ приїхали делегат ФФУ Анатолій Савчук та голова комітету арбітрів Федерації футболу Волині Ігор Школьний. Гості привезли юним спортсменам кубки та медалі.

Анатолій Савчук каже, що досвід Берестечка варто впроваджувати по всій Україні, адже дворічна співпраця закладу профтехосвіти та професійних тренерів уже дала хороші результати.

«Це дуже ефективна форма роботи, бо діти живуть у гуртожитку, навчаються і тренуються, харчуються разом. Тому не потрібно видзвонювати батьків, коли хлопці спізнюються чи пропускають заняття. Крім того, вони весь день зайняті й не мають часу на всілякі дурниці, вчаться працювати в команді та відповідати за свої вчинки», — ​каже керівник футбольного гуртка училища Дмитро Філін.

За його словами, деякі спортивні ліцеї не мають таких можливостей для підготовки футболістів, які є в Берестечку: тренувальне та ігрове поле, різні спортивні майданчики, нині триває ремонт спортзалу. Чоловік каже, що завдяки спонсорам немає жодних проблем із формою чи інвентарем.

Тренери також розповіли, що серед учнів ПТУ є досить перспективні футболісти, мовляв, деякими навіть цікавляться функціо­нери з інших регіонів України.

Сподівається на подальшу футбольну кар’єру і третьокурсник Богдан Сліпчук, який здобуває фах будівельника. Хлопець розповів, що встигати з навчанням і спортом допомагає чіткий розпорядок дня: «Перші тижні було доволі складно адаптуватися до такого режиму, зараз уже все гаразд».

Директор закладу Олександр Лейбик каже, що запровадити такий гурток в училищі — ​це учнівська ініціатива: «Ми пропонували дітям різноманітні позакласні гуртки і секції, більшість захотіла займатися футболом».

Загрузка...
Загрузка...
АФІША
27 вересня
Сьогодні
Вчора
25.09.2020
24.09.2020
23.09.2020
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020
-->