У Печихвостах відбулося престольне свято

06 Грудня 2016, 10:38
4012

4 грудня 2016 року, у свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, своє престольне свято молитовно відзначила православна громада села Печихвости Волинської області.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Волинської єпархії.

Богослужіння проходять у пристосованому для цього приміщенні – в одній з кімнат сільського будинку парафіян.

У день престольного свята молебень з акафістом до Пресвятої Богородиці очолив благочинний Мар’янівського округу протоієрей Миколай Черняк, який зараз духовно опікується громадою та звершує тут богослужіння. Йому співслужив клірик храму Різдва Христового міста Горохова ієрей Андрій Гаврилюк.

Після молитви отець Андрій звернувся до парафіян зі словами привітання та підтримки, подякував за стійкість у вірі та побажав терпіння у час випробувань.

Довідково:

У 2014 році храм у Печихвостах силою відібрали у громади УПЦ та віддали Волинській Єпархії УПЦ КП.

Коментарі
06 Грудня 2016, 19:11
Що значить У 2014 році храм у Печихвостах силою відібрали у громади УПЦ та віддали Волинській Єпархії УПЦ КП.Журналістка ,ти кому служиш-Московії ???
06 Грудня 2016, 21:21
Україна - не москва! Геть московського попа!!!<br/>А журналістці - ганьба!!!
06 Грудня 2016, 21:24
Ця журналістка з Волиньпост Наталка вже не вперше симпатизує УПЦ МП ??
07 Грудня 2016, 01:35
Оце в отих вісімнадцяти людей відібрали? Треба було показати скільки людей прийшло до СВОЄЇ церкви КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ на богослужіння,яке проводиться РІДНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ мовою.
07 Грудня 2016, 02:02
Тож треба було сфотографувати і показати скільки ж прийшло в церкву київського патріархату))) Тільки ж фермер не купив фотоапарата....а піп, що прийшов новий після москаля і той не догодив....знову у селі бунтують....хочуть односельчанина поставити попом. Сміх та й гріх)))
07 Грудня 2016, 09:49
На службу до храму йдуть молитися, а не фотографувати, а для фотографій є спеціально навчені люди, будуть фотографії....і не тільки.
08 Грудня 2016, 12:28
&quot;Шо ви всі мелете&quot;?знайшли до чого прикопатися!!
20 Грудня 2016, 20:13
Шо ви всі мелете?Хочете ходити в свій КП то ходіть, а до людей ,які не хочуть ходити не лізьте! КП-це самопроголошений Патріархат якого колись не було.Колись люди хрестилися в єдиній церкві МП,а зараз перейшли в КП тобто перейшли не ясно куди.І тим самим вчинили великий гріх.
02 Січня 2017, 21:44
Що ви своїм КП хочете то ходіть а до нас не лізьте це самопроголошений Патріархат яко колись не було і ми не москалі внас просто УПЦ ане мп іне км
02 Січня 2017, 21:46
КП
04 Січня 2017, 17:46
Глава непризнанного в православном мире «Киевского патриархата» Филарет благословил боевиков расформированной за зверства в отношении мирного населения на Донбассе спецроты МВД Украины «Торнадо», которые находятся под следствием за тяжкие преступления на Донбассе — изнасиливания, убийства и грабежи. Робіть висновки люди!