Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Кого обрали перевізником маршруту Горохів-Холонів

15:25 26.11.2019
1190

Перевізника визначили представники департамент інфраструктури та туризму Волині за допомогою конкурсу.

Про це повідомили у Горохівській райдержадміністрації.

За даними РДА, автобусні маршрути Борочиче-Горохів, Горохів-Ниви Губинські, Горохів-Холонів використовують в комплексі з внутрішньообласним автобусним маршрутом Ниви-Губинські – Нововолинськ. Представники райдержадміністрації звернулися в департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації щодо розгляду можливості охоплення, об’єднання цих маршрутів з вище вказаним автобусним.

Департамент провів конкурс. Переможцем визнали ПАТ «Горохівське АТП 10764». Із вище вказаних приміських маршрутів підприємство погодилося обслуговувати лише автобусний маршрут Горохів-Холонів.

Читайте також: На Волині придбають 9 автобусів для шкіл

У ході консультацій з Холонівським сільським головою, представниками громади сіл Холонів, визначили найбільш оптимальний час руху автобуса. РДА уклала тимчасовий договір з ПАТ «Горохівське АТП 10764» на маршрут Горохів-Холонів.

Також представники райдержадміністрації, районної ради шукають перевізників, які могли б обслуговувати населені пункти за маршрутом Жуківець-Горохів в межах району.

Нагадуємо, що у 2018 році уклали тимчасовий договір на обслуговування маршруту Горохів-Жуківець з ПАТ «Горохівське АТП 10764». Через відсутність пасажирів та його збитковість перевізник відмовився від цього рейсу.

Райдержадміністрація також зверталася в облдержадміністрацію щодо можливості охоплення, об’єднання приміських маршрутів Горохівського району до більш привабливих для перевізників внутрішньообласних маршрутів, а також посприяти у пошуку перевізників на внутрішньорайонні маршрути.

Загрузка...

Загрузка...
18 січня
Сьогодні
Вчора
16.01.2021
15.01.2021
14.01.2021
13.01.2021
12.01.2021
-->