На Горохівщині чотири нові амбулаторії майже готові приймати пацієнтів

17 Березня 2020, 16:36
Амбулаторія в Печихвостах 2683
Амбулаторія в Печихвостах

У Горохівському районі практично готові до здачі усі чотири об’єкти, реконструкція яких під амбулаторії загальної практики – сімейної медицини відбувається у рамках реалізації будівельного компоненту субпроєкту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Про це повідомляють на сторінці «Зниження рівня захворюваності  на хвороби системи кровообігу- Волинська ОДА» у Facebook.

Аби нових амбулаторіях почали приймати пацієнтів, необхідно завершити виправлення недоліків робіт, оформити виявлені додаткові роботи, здійснити остаточні розрахунки з підрядником та ввести об’єкти в експлуатацію.

До переліку з 32-х амбулаторій, де мають відбутися ремонтно-будівельні роботи за кошти субпроєкту, увійшли чотири об’єкти Горохівського району – у селах Печихвости, Лобачівка (договір NCB-W-6.1.1.3/2 від 30 серпня 2018 року), Журавники та Скобелка (договір NCB-W-6.1.1.3/2 від 30 серпня 2018 року).

Читайте також: У Горохівському районі чотири амбулаторії готові до здачі в експлуатацію

Підрядник – ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536». Загальна вартість цих об’єктів – понад 27 мільйонів гривень. На об'єктах практично завершені ремонтно-будівельні роботи (готовність – 95-99%), однак через брак фінансування, невчасне виділення коштів субвенції та затримку на етапі коригування та експертизи проектної документації, введення амбулаторій в експлуатацію відтерміновано.

Всі чотири об'єкти планують відкрити у квітні 2020 року. До слова, кабінети уже обладнані офісними та медичними меблями, необхідними, відповідно до табелю оснащення закладів «первинки», медичним обладнанням та інструментарієм.

Субпроєкт мають повністю реалізувати до 30 вересня 2020 року. Щодо будівельного компоненту, то усі роботи з ремонту та реконструкції амбулаторій можуть завершити до 31 серпня поточного року, проте за умови належного, вчасного та в повному обсязі виділення коштів субвенції Волинській області.

Читайте також: Де на Горохівщині з’являться амбулаторії у цьому році

Команда з реалізації субпроєкту впевнена, що на центральному рівні це врахують – і до кінця року медичні працівники переїдуть до усіх оновлених за кошти позики амбулаторій, а пацієнти отримуватимуть медичні послуги в комфортних умовах.

Аби унаочнити той обсяг робіт, який виконав підрядник, пропонуємо колаж по кожному із вищезазначених об'єктів: вигляд приміщень до і після ремонту та реконструкції.
 

Лобачівка до і після:
 

Печихвости до і після:
 

Скобелка до і після:
1

 

Журавники до і після:

 

Коментар
26/10/2021 Понеділок
25.10.2021
24.10.2021
23.10.2021