На Горохівщині коронавірус виявили у сімох медиків

12 Квітня 2020, 14:34
12447

На Горохівщині протягом останньої доби коронавірус виявили у сімох людей.

Усі вони – медики. Про це Район.Горохів повідомив головний лікар Горохівської центральної районної лікарні Валерій Коба.

Усього медпрацівникам зробили 18 тестів ПЛР. З них, як вже відомо, 7 позитивних, а також прийшло чотири негативні результати. У райлікарні очікують решту результатів з Києва.

 «Інфіковано сім медичних працівників. Четверо з них з Горохова, решта – з Мар’янівки та Вільхівки. Наші медики перейшли на самоізоляцію. З Берестечківської зони госпіталізовано вчора двох людей у Луцьку обласну інфекційну лікарню», – повідомив головний медик Горохівської ЦРЛ.

За словами Валерія Коби, зараз десять людей, серед яких двоє діток, знаходяться на лікуванні в інфекційному відділенні Горохівської ЦРЛ. У шістьох пацієнтів – пневмонія.

У той же час голова Пустомитівської сільської ради Ярослав Зеленський повідомляє у Facebook, що у районі є ще шість підозр на коронавірус і просить дотримуватися карантинних заходів. Цитуємо частину його допису:

«У зв'язку з виявленням захворювання коронавірусом у Горохівському районі (Горохів – 3, Мар'янівка – 1, Старостав – 1, Угів – 1, Вільхівка – 1, під підозрою ще 6 осіб), прохання до всіх СУВОРО ОБМЕЖИТИ перебування без потреби у громадських місцях, на вулицях та магазинах. Пересування лише при нагальній потребі і в засобах індивідуального захисту!»

3

Читайте також:

Коментар
Код блоку:
03/12/2022 Субота
03.12.2022
02.12.2022