Волинь отримала чергову допомогу на кілька мільйонів для боротьби з COVID-19

26 Квітня 2020, 09:35
Партія допомоги 818
Партія допомоги

Черговий вантаж від благодійників із засобами індивідуального захисту приїхав на Волинь. 

Про це інформує прес-служба Волинської ОДА у суботу, 25 квітня.

Голова адміністрації Юрій Погуляйко разом з помічниками та в.о. начальника управління охорони здоров’я ОДА Валерієм Руцьким розвантажили та розподілили благодійну допомогу серед медичних закладів області, які першими «приймають» удар у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Юрій Погуляйко (ліворуч)
Юрій Погуляйко (ліворуч)

«Сьогодні ми отримали дуже важливий вантаж, вартістю в кілька мільйонів. Це такі необхідні зараз біозахисні костюми та комбінезони високого рівня захисту, бахіли, маски-респіратори з ефективністю захисту до 95%. Звісно, це не перша допомога, яку нам вдалося отримати від благодійників, але ми радіємо, бо це дефіцитний товар, який в сучасних умовах, навіть маючи кошти, не так просто знайти. От зараз поповнили запаси медзакладів області на 4700 захисних костюми та 17 000 респіраторів №95», – розповів Юрій Погуляйко.

Валерій Руцький, своєю чергою, зазначив, що цей вантаж поділили, відповідно до потреб, між обласною клінічною лікарнею, обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, обласною інфекційною лікарнею, обласним лабораторним центром МОЗ України, дитячим територіальним медоб’єднанням , Ковельським МТМО, Нововолинською центральною міською лікарнею, Ківерцівським РТМО, Луцьким пологовим будинком та Любомльським територіальним медичним об’єднанням та Горохівською центральною районною лікарнею.


Читайте також: Луцькі медики не отримали жодних доплат за роботу з хворими на коронавірус

Коментар
05/12/2021 Неділя
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021
02.12.2021