Фермерське господарство «Зоря» завершило весняну посівну ярих культур

26 Квітня 2020, 14:02
1076

Цього року на Волині ранніми ярими зерновими культурами засіяли 84 тисячі гектарів угідь. Триває в області посів цукрових буряків, кукурудзи, соняшника та сої.

Про це повідомляє Волинська ОДА.

За словами голови Волинської ОДА Юрія Погуляйка, Волинь може уникнути різкого спаду економічних показників, адже в регіоні переважає аграрний сектор.

«За попередніми підрахунками, надходження від податкових платежів за місяць карантину в області зменшились на 50%. Однак це типова ситуація по усіх регіонах і, якщо бути об’єктивним – не лише в Україні», – додав голова.

Керівник Управління агропромислового розвитку Юрій Горбенко зазначає, що посушливі погодні умови обмежили можливість здійснити посів цукрових буряків повністю, сповільнили та відтермінували у часі висівання кукурудзи, соняшника та сої. Однак на Волині повністю завершили посів ранніх ярих зернових культур. Засіяно 15 тисяч гектарів пшениці, 29 тисяч гектарів ячменю, 35 тисяч гектарів вівса та 5 тисяч гектарів гороху.

«Попри дефіцит вологи у ґрунті, станом на сьогодні, в області висіяні цукрові буряки на площі близько 7 тисяч гектарів, що становить 70% прогнозованих площ, кукурудзи – 19 тисяч гектарів (62 %), соняшника – 21,5 тисяч гектарів (67 %) та сої – 7,5 тисяч гектарів (20 %). Будемо сподіватися, що посушлива весна – явище тимчасове і нам вдасться отримати гарний урожай», – зазначив Юрій Горбенко.

Завершили весняну посівну ярих культур під урожай поточного року у ЗАТ «Агросвіт» Володимир-Волинського району (керівник – Шелепіна Євген Євстахович), СВК «Урожай» Луцького району (керівник – Кулай Євген Олексійович), ФГ «Зоря» Горохівського району (керівник – Сайкевич Степан Адамович).

Читайте також: Кабмін надасть додаткову підтримку кооперативам та фермерським господарствам 

Підписуйтеся на телеграм-канал Бізнес.Район та читайте щоденний дайджест ділових новин Волині

Коментар
05/12/2021 Неділя
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021
02.12.2021