Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Волинські інтернати просять в облради захисту від директора департаменту соцзахисту Волинської ОДА

10:16 21.05.2020
480

Некомпетентний, спілкується грубо та зверхньо, а про закупівлі за бюджетні гроші каже, що особисто буде визначати переможців тендерів. Так описують нещодавно призначеного начальника департаменту соціального захисту Волинської обласної державної адміністрації Костянтина Нестеренка його підопічні – керівники волинських інтернатів.

З проханням захистити від свавілля цього посадовця вони звернулися до обласної ради. Про це повідомляє 12 канал.

«Він не знає, де знаходяться ці заклади, не поставив жодного питання, що стосується роботи та забезпечення діяльності закладів на період карантину. Не цікавить Нестеренка і питання проживання людей з інвалідністю. Як він каже – «мнє ета нє інтєрєсна», – йдеться у колективному листі керівників волинських інтернатів, який зачитала директорка Горохівського психоневрологічного інтернату Юлія Ковальчук.

У той же час Костянтин Нестеренко, за словами скаржників, виявив неабиякий інтерес до фінансових питань. Мовляв, відверто натякав, що він особисто буде визначати переможців тендерів.

Крім того, як стверджують керівники волинських інтернатів, посадовець поклав око не тільки на бюджетні гроші, а й на їхні зарплати.

Звернення з проханням зупинити тиск посадовця, адресоване до Волинської обласної ради, підписало пятеро із шести керівників інтернатів, що працюють на Волині. Горохівський психоневрологічний інтернат підтримав звернення.

Більше дивіться у відео.


Читайте також: Ми забуті державою, – працівники Горохівського психоневрологічного інтернату

Загрузка...
Загрузка...
4 червня
Сьогодні
Вчора
02.06.2020
01.06.2020
31.05.2020
30.05.2020
29.05.2020
28.05.2020
-->