Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Діджиталізація в дії: реєстрація земельної ділянки буде прозорішою

14:08 04.06.2020
226

Уряд прийняв Постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок та внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України».

Документ розробили для підвищення рівня доступності, відкритості та прозорості під час надання адміністративної послуги з державної реєстрації земельної ділянки. Про це повідомляє ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

У такий спосіб, рішення про реєстрацію земельних ділянок прийматимуть будь-які державні кадастрові реєстратори, адже їх обиратиме система Державного земельного кадастру за принципом випадковості.

Зокрема, передбачають скорочення термінів реєстрації земельних ділянок до семи робочих днів та зменшення кількості необґрунтованих відмов, що зумовлюють необхідність неодноразових звернень заявників із заявами та документами через ЦНАПи до державних кадастрових реєстраторів.

Також, в межах діджиталізації вноситимуть зміни до Постанови «Про затвердження Порядку реєстрації об’єктів державної експертизи землевпорядної документації та типової форми її висновку». Вони передбачають подання документів для проведення/одержання результатів державної експертизи землевпорядної документації в електронному вигляді.

Окрім цього, скасовується необхідність отримання супроводжувального листа від відповідного територіального органу Держгеокадастру перед направленням об’єкта експертизи до Центрального апарату. Достовірність висновку із державної експертизи перевірятимуть через QR-код.

Старт пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок планують 10 червня, він триватиме протягом двох років. Подача землевпорядної документації на експертизу онлайн діятиме на постійній основі.

Загрузка...
Загрузка...
10 липня
Вчора
08.07.2020
07.07.2020
06.07.2020
05.07.2020
04.07.2020
03.07.2020
02.07.2020
01.07.2020
-->